Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj, ha valaki emberszám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Just A. Guy kérdése:

Miért baj, ha valaki emberszámba veszi a nőket?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Nem egy visszahúzódó típus, de bulizósnak sem nevezném magam. Eddig próbáltam minden nővel normálisan viselkedni, de az évek folyamán rájöttem, hogy ez nem célravezető, mert a mai lányoknak egy tahó állat kell, aki leszarja, kihasználja őket és utána egy eszközként otthagyja.

A korosztályomban nem találkoztam eddig olyan lánnyal, aki szép is, normális is és nem ilyen fiúkra vágyna. Nem értem, hogy manapság miért nem divatos egy komoly kapcsolat. Volt barátnőm, de ő is inkább csak játszadozni akart. Ha valakinek van ötlete, akkor írjon, addig is versbe foglalom a gondjaimat :D

u.i.: jövőre megyek egyetemre, remélem ott átformálódik a véleményem :D


2010. dec. 26. 23:15
1 2 3
 1/24 acel ***** válasza:
Azért ne add fel van remény, ritka de még akad olyan lány akinek tényleg fontos a hosszútávú kapcsolat. Nekem is hasonló gondjaim vannak, am ezt is csak másoljuk amerikáról ott divat tahónak lenni, minél nagyobb suttyó paraszt vagy annál jobb. Hidd el az egyetemen találsz majd értelmes polgárokat! Azért rendes szűrőként viselkedik az egyetemeken a kapu pedig nem tiltja meg senkinek se hogy bemenjenek rajta de mégis hatásosan szelektál :)
2010. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Az egyetemen lehez jókat k*félni. Légy bunkó, az kell a csajoknak. Jófiú ráérsz 30-35 évesen lenni.
2010. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Kohnen ***** válasza:
fuuuu de szexi, verseket írsz :P az tök szupi lehet :)
2010. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Мirkó ***** válasza:
100%

A csajoknak ált nem tahó bunkó srác kell aki kihasználja őket... viszont nem is egy olyan visszahúzódóbb srác aki "versbe foglalja a gondjait" :P (bocs, nem támadni akarlak)


Olyan srác kell nekik aki magabiztos, határozott, önálló véleménye van, céltudatos, fel lehet rá nézni, és meg lehet benne bízni. Az más kérdés h ez ált a tahó pаrasztokban van benne de a csajok nem a tahóságot tartják vonzónak az ilyenekben. (Meg ők is hibázhatnak.)


Persze ez csak az én véleményem, mondjatok ellent ha nem igaz :P

2010. dec. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Futurare ***** válasza:
Senkit meg nem akarok sérteni, de az egyetemista lányok úgy szívnak, mint a maláj kurv@k. Manapság meg mindenki striguláz. Bárki, bármit mond, mindenki vonalkázza a meglévőt. Kivétel az, aki nem tud addig számolni, mert annyi van.
2010. dec. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Acel:

köszi, még reménykedek énis :)

nem feltétlenül a k*félés a célom )

2010. dec. 26. 23:25
 7/24 anonim ***** válasza:
56%

Barátom!

El kell mondjam, anno én is rendes voltam a csajokkal (virág,sms-ek,kedves szavak,stb). Ma már felnőtt fejjel tudom, ezeknek a sz*rháziaknak (tisztelet a kivételnek!) nem kell más, csak pénz, felvágás, meg f*sz.

Az éjszakában melózom, és látom mit tesznek a "jövő anyái" 1-2 kotél után és egy jobb verda láttán.

Egyet mondok neked: Szedj össze egy jóravaló csajt, aki kedves, házias, és szeret. A többi rohadt r*bancon meg nevess nagyokat.

Utólag visszanézve engem is megvezettek, kihasználtak, amíg én szívem-lelkem kitettem, ők inkább suttyó, magukat vagánynak mutató fattyúkkal kavartak.

A magamutogató f*szfejek kellenek, a "vagány gyerek" lejöttt a klubba, ivott egész éjjel egy legalja koktélt, meg fizetett egyet, aztán vitte a csajt. Utána pár napig meg csak kenyeret zabált a moslék kollégistája, de a kaján vigyor ott volt az arcán, mert megrépázta a luvnyát.

Ezek a "nők" egy kiadós viperázást érdemelnek meg, semmi mást...

2010. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Futurare ***** válasza:

jó a szó!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__1409..

pár női hozzászólást azért olvassatok el...

2010. dec. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
francba, nekem csak 20, de úgylátszik célravezetőbb lett volna ha azt is beleírom xD
2010. dec. 26. 23:32
 10/24 Futurare ***** válasza:
Csak, hogy farok kell nekik na. :D Mit kell felvágni? XD
2010. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!