Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NEM vagyok tisztában az érzéseimmel. Valaki ötlet, mi mért van?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Ránézek, jó pasi amúgy, de nekem nem kifejezetten az ideálom. Amikor beszélünk, néha van egy olyan stílusa amit mondjunk ki: utálok. Amikor csak vagyok magamban és rágondolok, semmi nem történik, nem kezd el gyorsabban verni a szívem. Viszont amikor vele vagyok annyira jól érzem magam, beleremegek, ha magához húz és megölel. olyankor annyira 'kívánom' .. mért ill. mitől van ez? előre is köszönöm. :)
2010. dec. 27. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
simán csak nő vagy.
2010. dec. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
axe ot fújt magára:), vagy vmi egyéb olyan dolog van rajta ami a tudatalattidat piszkálja, az ösztöneidet.
2010. dec. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont ugyanilyen helyzetben vagyok én is! Mióta nincs barátod? Lehet, hogy csak hiányzik valaki, és nagyon jól esik egy férfi ölelése. Persze ha teljesen közömbös lenne, nem éreznél ilyet. Meg én se:) Szerintem várni kell, aztán majd lesz valami, letisztul a kép, hogy mit szeretnél.

23L

2010. dec. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztosan van valami az illatában ami megfog.Fordított esetben ezt a jelenséget úgy hívom,hogy nekem nem tetszik,de a farkamnak nagyon.

Vannak olyan nők,hogy külsőre semmi nincs benne,de a természetes illata egyszerűen őrjítően gerjesztő.

Vagy még az is lehet,hogy régen voltál pasival és áll a puni.

2010. dec. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felizgultál.
2010. dec. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!