Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok ti ezt megértenétek/elf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti ezt megértenétek/elfogadnátok?

Figyelt kérdés

Nos a barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. Mostanában már azt szoktunk csinálni hogy úgy vagyunk hogy nincs rajtunk póló, meg róla múltkor lekerült a nadrág is. :) Simogattam, meg megmutatta hogy neki mi a jó.:) (Remélem értitek) De ő is nyúlni akart a nadrágomba, de nem engedtem, pedig ő mondta, hogy nyugi, de akkor se! (Amúgy azért mert nekem fertőzésem van, nemsokára elmúlik voltam orvosnál kaptam mindent úgyhogy remélem tényleg elmúlik.)

Mondta a barátom hogy mindent megtenne értem meg stb.

Ha megint ide "fajulna" a helyzet és ha azt mondanám neki én bármit megteszek, csak azt nem szeretném hogy nadrágon belül kényeztessen, azt megértené vajon? Srácok ti megértenétek ezt?:) Vagy mégis hogy mondjam ezt neki, hogy nem szeretném ha a nadrágomba nyúlna?


2010. dec. 27. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megérteném, ha ő nem fogja elfogadni akkor csak a sex miatt kellesz neki
2010. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megérteném.Inkább őszintén mondja el a barátnőm,hogy beteg,minthogy kitaláljon valami kamusztorit.

Ez abszolút megérthető és tolerálható.Mindenkinek lehetnek betegségei,fertőzései.Ezért vagyunk emberek.Ha nem fogja ezt fel,akkor dobd ki a fenébe.

21/f

2010. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mond meg h betegséged van. ha nem mondod el neki nagyon magára fogja venni és problémák lehetnek. egyébként pedig cumizd le.
2010. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Mond az, hogy most van meg a havid, vagy hogy valamiért vérezgetsz (pl. peteéréskor előfordulhat pecsételő vérzés). Ha a másodikat mondod, az még jobb is, mert akkor nem fog szólni, ha 2 hét múlva esetleg megjön, mert mondhatod, hogy előző csak pecsételgető vér volt és ezért nem akartad, hogy bele nyúljon a nacidba. :) Én szoktam néha ezt alkalmazni. :D
2010. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen Köszönöm mindenkinek. :)
2010. dec. 27. 16:01
 6/10 anonim ***** válasza:
meg kell értenie
2010. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én tuti megérteném. Szerintem nyugodtan mondhatnád, mi a gond.

24f

2010. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kovpet ***** válasza:

15:57 tipikus nő. Akkor is hazugságra bíztat, amikor semmi okod nem lenne erre.


Nyugodtan mondd el, hogy mi az igazság. Ez egy betegség. Ha a torkod fájna, azt sem mernéd elmondani?

2010. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért egy torok fájás más mint egy fertőzés..
2010. dec. 27. 22:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyi, egy normális kapcsolatban MINDENT elmondhatsz a társadnak. MINDENT. Azt is, ha fertőzésed van. Sőt, arról muszáj tudnia, mert a fertőzés terjedhet is. Mindig az a legegyszerűbb, ha őszinte vagy a pároddal, és azt mondod, ami van. Ha nem mondasz igazat, előbb-utóbb úgyis kiderül, és akkor ugrik a bizalom.
2010. dec. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!