Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ti hogy viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti hogy viszonyultok ahhoz hogy egy lány egy párkapcsolatban ami (kb 1, h hónapja van nálam) egy csaj fizet minden kaját, mert a pasi is egy hétig meghívott valahova? Ti elfogadnátok ezt? Nem zavarna benneteket az ha a lány fizet mindent?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 02:36
1 2
 1/17 Panda Péter ***** válasza:
100%
engem zavarna. egy-két alkalomra talán hagynám magam meghívni, de abból is csak apróságokra, rendes éttermi költségeket biztos nem hagynám hogy helyettem fizessen.
2011. aug. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szóló jól beszél
2011. aug. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha venne nekem kisebb ajándékokat akkor az rendben, amúgy a randikat én fizetném.
2011. aug. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%

Egyáltalán nem zavar ha a nő fizet.

És még jóhogy elfogadnám.

Miért kellene,hogy zavarjon?

A rezsibe is adjon bele szóljál neki,mert elkanászodik gyorsan.

2011. aug. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Lehet hogy régimódi vagyok de szerintem a férfinek kell állnia. Bár anyagi helyzettől függ. Pl. párom dolgozik, én nem, tanulok, ezért ő fizet mindent ha megyünk valahova vagy vásárolunk. Nem élünk együtt, de most a randikra értem hogy a pasinak kell fizetnie ha megengedheti.
2011. aug. 28. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
lehet hogy kínosan érezném magam egy kisit, de ha összességében egál a dolog akkor tegyük fel hogy nem zavarna.
2011. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%
Miért? Fordítva bezzeg tök természetes. Én azt mondom egy kapcsolatban két egyenrangú fél van, egyik sem több a másiknál, hogy mindent az egyik fél fizessen. Fizessenek mindent felesben már a kezdetekből fogva és akkor nincs vita.
2011. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet hogy régimódi vagyok de szerintem a férfinek kell állnia. Bár anyagi helyzettől függ. Pl. párom dolgozik, én nem, tanulok, ezért ő fizet mindent ha megyünk valahova vagy vásárolunk. Nem élünk együtt, de most a randikra értem hogy a pasinak kell fizetnie ha megengedheti."


Pont leszarjátok ti, hogy megengedheti-e vagy sem, perkáljon és kész. Egy 16 éves szerencsétlen, aki még tanul feltehetőleg nem engedheti meg magának, de titeket ez nem érdekel.

2011. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
pont ezért mondtam hogy inkább a pasi fizessen HA MEGTEHETI, ha nem pl fordított helyzetben van hogy a pasi tanul a csaj dolgozik akkor a csaj fizessen, vagy csak simán jobb anyagi helyzete van a csajnak
2011. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

"pont ezért mondtam hogy inkább a pasi fizessen HA MEGTEHETI, ha nem pl fordított helyzetben van hogy a pasi tanul a csaj dolgozik akkor a csaj fizessen, vagy csak simán jobb anyagi helyzete van a csajnak"


De szép is lenne. Ilyenkor a csaj kiakad, hogy hogy lehet olyan egy férfi, hogy még egy kávéra sem hívja meg és keres valaki mást.

2011. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!