Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetértettek ezzel az idézett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértettek ezzel az idézettel? Lásd: alul

Figyelt kérdés
Nem az a legalapvetőbb érzelmi szükségletünk, hogy szerelmesek legyünk, hanem az, hogy társunk őszintén szeressen, olyan szeretettel, mely nem az ösztönökből fakad, hanem értelmi és akarati világában gyökerezik. Arra van szükségünk, hogy olyasvalaki szeressen, aki szabadon döntött mellettünk, s aki meglátja bennünk a szeretetreméltót. Az ilyen szeretet erőfeszítést és önfegyelmet kíván. Azzal a döntéssel jár, hogy energiáinkat befektetve a másik javát igyekezzük szolgálni, s ha erőfeszítéseink nyomán gazdagodik az élete, az minket is megelégedéssel tölt el, hiszen őszintén szeretünk valakit. Ehhez nincs szükségünk a szerelmi mámorra. Valójában az igazi szeretet a szerelmi állapot elmúltával lép életbe.
2010. dec. 27. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Van benne vmi. Sajnos nekem ebben soha nem lehet részem :(
2010. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamóca. ***** válasza:

igen. egyetértek. ez így igaz, az igazi mély szeretet csak a mámoros szerelem után jön.

de ehhez én még fiatal vagyok :)

2010. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez így van. Egy idő után úgyis elmúlik a szerelem, ha akarja az ember, ha nem, de a szeretet ott tud maradni, amely összeköti az embereket akár az életük végéig.
2010. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha nem volt szerelem?? Mert én pl nem voltam szerelmes, de ezt éreztem, ezt a mély szerelem utáni szeretetet, ami egy életre összetartott volna vele.
2010. dec. 27. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igaz csak hát...

ez az amire jobb nem is gondolni, mert rögtön elszomorodik az ember, hogy ilyenben nekem max valmikor a távoli jövőben lesz részem, ha lesz egyáltalán.


Pedig megérne erőfeszítést önfegyelmet mindent amit írtál, nem is vágyom másra jobban, csak hogy valaki olyat szerethessek aki így szeret viszont!


16/f

2010. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor hajrá. Össze fog jönni.
2010. dec. 27. 22:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát köszi, remélem neked is :)
2010. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!