Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki ért egyet ezzel a szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ért egyet ezzel a szerelmes idézettel?

Figyelt kérdés
"A szerelem tulajdonképpen egy lángra kapott barátság."
2011. márc. 15. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én.
2011. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Végül is igaz ha nem szerelem első látásra volt akkor barátságból kell hogy kialakuljon a szerelem.

És akkor lesz vége ha nem táplálják.

és neked kedves kérdező mi a véleményed erről az idézetről?

2011. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem,a szerelem hamarabb lesz,mint a barátság.
2011. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Részben egyetértek.

Van ilyen szerelem is. Meg van másmilyen is.

2011. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Részben igaz, de azért több az barátságnál.
2011. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ennek igaznak kell lennie, mert a szerelem feltételez valamennyi ismerettséget, jóviszonyt, időt, különben csak vonzalomnak nevezik.
2011. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én egyetértek vele. Én még első látásra nem lettem szerelmes. Maximum tetszett valaki. Szerintem a szerelemhez az kell, hogy ismerd a másik fél tulajdonságát, jellemét, hibáit. Teljes mértékben ismerd kívül belül, és úgy fogadd el ahogy van. Igazából egy szerelem, kapcsolat alapja mi más is lehetne, mint barátság. (persze nem minden barátság esetében lesz szerelem, de általában minimum az egyik fél többet érez a másik iránt egy idő után, mivel az összes emberi kapcsolat igyekszik előrefejlődni.)
2011. márc. 15. 19:50
 8/14 anonim ***** válasza:

Első látásra szerelem nem is létezik. Az fellángolás.

Egyetértek veled.

(első voltam)

2011. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek én is. A szerelmed szerintem egyben a legjobb barátod is. Az, hogy párszor láttad és tetszik, még nem jelent igaz szerelmet. Nagyon meg kell ismerni a másikat.


Engem ez a fiú-lány barátság nagyon csőbe húzott ám.. Egy sráccal nagyon jóban lettünk, nekem soha nem tetszett, nem gondoltam rá úgy, mint pasijelöltre; aztán a lelke úgy megfogott, hogy iszonyatosan beleszerettem. Már másfél éve szeretem.. De szinte reménytelen a dolog.


Szóval én azt mondom, vigyázni kell az ilyenekkel, mert nagyon tud fájni. De az idézet szerintem is igaz, bár nem épp romantikus. :D

2011. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem értek ezt a kettőt nem lehet rangsora rendezni.
2011. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!