Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti képesek lennétek sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti képesek lennétek sok energiát olyan lányba fektetni, akitől nem akartok semmit?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy képesek lennétek naponta beszélgetni meg foglalkozni egy lánnyal úgy, hogy nem akartok összejönni vele (rokon nem számít)?

Azok a lányok nem tartoznak ebbe a kategóriába, akik

elérhetetlennek bizonyultak számotokra, akartatok tőlük valamit az elején, de úgy alakult, hogy barátság lett belőle vagy kolléga vagy iskolatárs, akivel esetleg eleve nem akartok összejönni


Csak én vagyok olyan, hogy az olyan nőkkel, akik nem jönnek be, azokkal még szóba se nagyon akarok állni?


23F


2010. dec. 27. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
nem miert pazaroljam olyanra az idot akitol nem akarok semmit??? menyel inkabb legozni
2010. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hogy barátok lehessetek :)
2010. dec. 27. 22:46
 4/9 A kérdező kommentje:
ha van történet hozzá, az is érdekel
2010. dec. 27. 22:47
 5/9 anonim ***** válasza:

R.

szerintem ez teljessen normális, ha még a beszélgetést is kerülöd olyat csajjal, aki abszolút nem jön be..

én is így vagyok a pasikkal. addig jó msn-ezni valakivel, ha nem látom a képét..nem 1x volt már, h kirakott magáról fotót, én nekem még a szívem is megállt, aztán gyors tiltás törlés.. jó, tudom, hogy nagyon paraszt dolognak tűnik, de nem esik jól olyannal beszélni, aki nem tetszik. Élőben is ez a helyzet..ha buliba jönnek oda dumálni, egy csábos mosollyal továbbállok:D

Szóval nem, nem gáz..de nekem eszembe se jutott volna, hogy ez gonosz dolog-e? mert tudom h az:) de ez van


18/L

2010. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"jó, tudom, hogy nagyon paraszt dolognak tűnik" - Az. Nagyon.
2010. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

22:53


Az ilyen nők miatt általánosít rengeteg fiatal vagy akár felnőtt férfi.

2010. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

J válasza


18L

Undorítóan viselkedsz az emberekkel ha valaki nem tetszik egyenesen meg kell mondani nem pedig csábos mosoly erröl a viselkedésről nekem a "gyáva szar" kifejezés jut eszembe, mindenesetre nem egy egyenes viselkedés.

Energiát időt meg természetesen abba fektet az ember akitöl akar valamit.

2010. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ezért nincs fiú-lány barátság. Max haverság.
2010. dec. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!