Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi mondatokról egy 31 éves egyedülálló nő szájából? 2O felettiek.

Figyelt kérdés
Ma azon filóztam, miközben a lányokkal msn-eltem, hogy szánalmas-e december 25-n msn, TV előtt ülni (azért nem olvasok, mert a csöndben még jobban egyedül lennék). Mire megbeszéltük, hogy jobb, mint egy álkapcsolatban bájvigyorogni.
2010. dec. 28. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mibajod van?:D
2010. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem kötelező álkapcsolatot keresni. Lehet kereseni normális férfit, aki mellett nem érzi azt az ember, hogy bájvigyorog, hanem a boldogságtól mosolyog. Egyébként szerintem nem szánalmas december 25-én msnezni, tvzni, bár tény, hogy jobb dolog ilyenkor együtt lenni családdal, barátokkal. Akikkel például msn-en beszélt ilyenkor, azokat miért nem hívta meg magához? Már is nem lett volna egyedül.
2010. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem egyértelmű a kérdés. Mit nem értesz?
2010. dec. 28. 15:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Azta hejj szét kólázva is értelmesebbeket írok mint te...
2010. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem én írtam/mondtam. Amit én írtam, az a vastag betűs értelmes mondat fölül.
2010. dec. 28. 15:10
 6/12 A kérdező kommentje:
2. Köszi a normális választ. Nekem nem pont ez jutott eszembe róla, de nem vagynk egyformák :)
2010. dec. 28. 15:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is értelmetlenül írtad le.

Oké, nagy nehezen felfogtam, hogy ami alul van, azt a csaj mondta, de mondjuk ha idézőjelbe tetted volna, akkor talán érthetőbb lenne. Úgyhogy nem a válaszadók a hülyék, te írtad le értelmetlenül.


Amúgy nem gondolok róla semmit. Ennek szerintem nincs semmi mögöttes tartalma, azt jelenti, ami.

Egyébként ha már mögöttes tartalmat keresünk, max. arról lehet szó h a barátnőivel ezzel vigasztalják egymást, amiért nincs párkapcsolatuk.


És akkor is hülyeség a kérdééés:D

2010. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az ALÁBBI mondatokról. Áhh.. mindegy.

Amúgy én is azt gondolom mögé, amit te írtál.

2010. dec. 28. 15:25
 9/12 Moszuke ***** válasza:

de durva... pont erről a témáról beszélgettem a minap egy havercsajjal...pontosabb ő mosta az én fejem, és felnyitotta a szemem, hogy hogyan látja a világot egy (szingli) nő. (19L)


nagyon érdekes:) és tisztelet az olyan nőnek aki nem megy bele álkapcsolatba csak azért, hogy végre legyen valakije.. ha szereti-ha nem alapon, de végre legyen valaki, hogy a világ ne "nézze ki" őket amiért szinglik..


viszont apám mondott egy érdekes dolgot..:

olyan nincs hogy egy nő egy férfinak se kéne..:)


viszont ami én mondok: csúnya nő nincs, csak lusta..:)


na a kettőből tessék szépen összetenni valamit, ami valahogy így hangzik:


minden nő megkaphatja azt a pasit aki kiszemel magának, mert minden nő szép tud lenni ha foglalkozik magával, s olyan nincs hogy egy nő ne kéne egy pasinak se... az már más kérdés hogy ez a pasi akinek épp kellesz az nem a te álom pasid.. de ha esélyt sem adsz neki hogy megismerd mert elítéled az első benyomás (külső) után akkor bizony így maradsz.. 30+éves egyedül.

és az is más kérdés hogy túl sokat akarnak a nők..

na de mire?.. álom pasi? hohó.. az csak a mesékben létezik emberek...:) ugyanúgy álom nő sem létezik csak a fejünkben:)

amíg tart a szerelem lila ködje addig valóságosnak tűnik hogy létezik álompár.. de aztán kiderül hogy hoppá.. még sem...:) ezt tessék szépen felfogni és úgy alakítan ia dolgokat hogy ha eloszlik a lila köd akkor akit meglátunk azt is tudjuk szeretni ne csak azt aki a fejünkben él.


a külső megfog a belső megtart. a külső mulandó a belső örök. bla-bla

2010. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, több barátnőmöm látom 3O körül is ezt a hozzáállást. Ha nincs diplomája, nem jó, ha alacsonyabb kicsit, nem jó, ha kopaszodik, nem jó, stb. Aztán sír, h senkinek se kell. Persze a fenti lány nem ez a kategória, ott az előző válaszoló meglátása helyes, de ehhez persze ismerni kell a személyt.
2010. dec. 28. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!