Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csalják meg az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalják meg az emberek a párjukat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 17:05
1 2 3 4
 1/31 sasna ***** válasza:
61%
mert hülyék.. de csinálják csak, engem nem érdekel.. majd ha a pasi egyedül rohad meg a házában, és magányosan, majd rájön, h meg kellett volna becsülni azt, aki törődött vele..
2010. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
mert hülyék ! :)
2010. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem kiábrándít, hogy annyira sokan szinte természetes dolognak tartják ezt az undormányt...
2010. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
azért mert valamit nem kap meg a másik féltől ami hiányzik neki, vagy egy hirtelen fellángolás miatt..
2010. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szeretik a párjukat!!! Azért.
2010. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
81%

Sasna! Nem az volt a kérdés, hogy miért csalják meg a férfiak a nőket, hanem hogy az emberek a párjukat.

A nyugati társadalmak mindegyikében több nő csalja meg a párját, mint férfi.

És nem azért, mert hülyék,- mert akkor minden 3. ember hülye lenne ilyen logikával- hanem mert nem szeretik annyira a párjukat, hogy ne tegyék meg. Vagy mert nem értékelik annyira a kapcsolatukat, vagy/és nem számolnak a lebukással.

2010. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

én meg azt nem értem, hogy egy állítólagos barátom tudja, hogy tetszik a legjobb fiúbarátja, de előttem mégis pusziszkodnak, egymás kezét fogják... mintha én nem lennék emberből! pedig a lánynak barátja van...

Bocsi az offért! :DD

2010. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:09


Ha valamit nem kap meg, akkor


- megbeszél

- változtat

- végső esetben szakít


Ezután mindenki keresheti másutt a boldogságát. Ez így tisztességes, szerintem legalább.


A hirtelen fellángolásról meg csak annyit, hogy ha egy ember igazán szeret valaki, akkor nem felejti el 5 perc alatt, hogy mit kapott tőle.

2010. dec. 28. 17:12
 9/31 anonim ***** válasza:
csomó ember nem képes előre gondolkozni az a baj , megártana nekik néha belegondolni hogy hú ezt lehet nem kéne most
2010. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Fejér György válasza:
85%

Manapság nagyon levesen tudnak- és akarnak jól szeretni. A legtöbb embernek úgy tűnik, hogy nem 'kifizetődő', vagy túl 'kockázatos' szeretetet fejleszteni, mélyíteni... Az egész társadalom a felszínes érdek-kapcsolatok felé rohan, azokat habzsolja...


Nem tudok mást tanácsolni: nagyon nézd meg, kivel állsz össze, ha Neked igényed a mély kapcsolat...


Tudok egy olyan társadalmat, ahol a szeretet elmélyítése a cél. Ha érdekel, inkább privát e-mailben mondanám el...

2010. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!