Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy társkeresőn a 30 év feletti nők és a huszonéves molettek maguktól írnak nekem leveleket, a kiszemelt 20-25 éves lányok viszont még az adatlapomat sem nézik meg a levelem után?

Figyelt kérdés

Tisztességes szándékkal írok leveleket, nem is a sablonszövegeket erőltetem, de a szebb és okosabb lányokkal képtelenség kontaktust kialakítani. :(

Az intelligenciával és a külsővel szerintem nincs gond, ezt a beérkező levelek is mutatják. Nem vagyok sem Einstein, sem Johnny Depp, de az átlagot könnyedén túlszárnyalom. Csak rossz alanyoktól kapok leveleket...


2010. dec. 28. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Azoktól a Nőktől kapsz most levelet, akik akkoriban ugyan úgy nem válaszoltak, ahogy ezek teszik most.

Egszerűen olyan embert keresnek, aki jól néz ki és tele van pénzzel is. Másik fele, hogy egy 25 éves Nő nem fog leállni, csak legalább egy 35 évessel.


Szerintem szelektálj és dugd a jól kinéző pufikat meg 30plusszos Nőket, köben meg keresgess tovább.

2010. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz, de az ilyen "dugom-kidobom" kalandoknál igényesebbnek gondolom magamat (nem is kellene olyan nő, akin már átment így jópár férfi), a molettek pedig izgalomba sem hoznak.
2010. dec. 28. 23:15
 3/10 emlya ***** válasza:

Akkor ird ki az adatlapodra, hogy milyen nők ne irjanak, ezt nem veszik bunkóságnak, hidd el be fogják tartani.

És akkor hátha irnak majd olyan csajok akik neked is bejönnek.Fogadd meg!!!

2010. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem bunkóság kiírni, hogy "molettek ne írjanak". Ez a rendes lányokban olyasféle asszociációt kelt, hogy nagyképű vagyok.
2010. dec. 28. 23:22
 5/10 emlya ***** válasza:
Nem igaz!!! Akkor azt ird ki, hogy elnézést kérsz mindenkitől, de sajnos neked a vékony lányok jönnek be. Ez tök normális, a csajoknak sem egyforma az izlésük.
2010. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy az? 30 év feletti nők harmada elvált, 1-2 gyerkes és egy hajléktalanhoz is hozzámennének. Gyakorlatilag (és tényleg, próbáld ki) egy üres mondatért lefekszenek. Valamit elhintesz és kész. Nem kell se pénz, se ajándék, semmi, csak egy óvszer.
2010. dec. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

23:43

Te figyu, és azok a 30-as csajoknak a 20éves srácok is tetszenek?

2010. dec. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na mégegyszer:


1. Nem a dugásra megyek, hanem rendes barátnőt akarok, így nem döntök meg bombázó 30 fölöttieket sem. Nyilván könnyű lenne, de inkább várok még pár hónapot és majd az istennőkülsejű aranyos huszonéves barátnőmet fogom naponta ötször "megdönteni". Így tisztességes amúgy is.

2. Nyilván tetszenek nekik a huszonévesek is, ha írnak.

2010. dec. 29. 19:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy tetszenek nekik a huszonévesek is. Tessék ismerkedni velük. Akad köztük bombázói, bár nekem a szolidabbal volt dolgom (értsd: akik simán vállalhatóak bárhol, igaz én csak szexre kerestem őket).
2010. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet h a profilképed nem annyira megragadó v nem tudom....én mindig megnézem azokét akik, veszik a fáradtságot, h írjanak nekem valamit :) De egyébként nekem meg nem írnak a korombeliek...én is csak 40esektől v még idősebbektől kapok levelet vagy a másik opció h kapok 20onévesektől is de azok meg csak a szexre mennek -.-" úgyh lassan el is megy a kedvem az egésztől :/

22/L

2013. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!