Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van fenn a párom még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Redroooose kérdése:

Miért van fenn a párom még mindig azon a társkeresőn ahol megismerkedtünk, holott a kapcsolatunk szinte tökéletes?

Figyelt kérdés

4hónapja vagyunk együtt, egy internetes társkeresőn keresztül ismerkedtünk meg. Miután összejöttünk, én egyből töröltem a regisztrációmat, de egy hónap múlva kiváncsiságból csináltam egy kamu adatlapot, hogy megnézhessem, hogy Ő fent va-e még... Sajnos a gyanúm beigazolódott, és azóta sem törölte magát. Egyszerűen nem értem, hogy miért, ugyanis szerintem nagyon jól megvagyunk, sokat vagyunk együtt, minden nap többször is keressük egymást telefonon, stb. Vannak olyan megnyilvánulásai, amivel úgy érzem, hogy komolyan vesz: 1 hét után bemutatott a családjának, a barátainak, beavatott az életébe. Ha ott vagyok nála, ágyba hozza a reggelit, főz nekem, autóval hoz-visz, csakhogy nekem kényelmes legyen... Viszont sohasem becéz, még sohasem mondta, hogy szeret, illetve a kommunikáció sem zökkenőmentes köztünk, ugyanis nagyon zárkózott, ha meg akarok tudni valamit, úgy kell belőle harapófogóval kihúzni... És ami a legjobban aggaszt, ez pedig ez a társkereső...Egyszerűen nem értem, hogy miért vann még fent? Csak arra tudok következtetni, hogy nem vagyok neki megfelelő, és csak addig lesz velem, amíg nem talál jobbat. Pedig nagyon nehezen ismerkedik, mint említettem, zárkózott, eleinte a randijainkon szinte csak én beszéltem. Nem az a "szoknyapecér" típus, ennek ellenére rettentően jóképű (magas, izmos, szőke, kék szemű), a csajok álma... Bármikor találna magának valakit! Kérlek, mondjátok el, hogy mi a véleményetek erről, mit kéne hogy tegyek??

Előre is köszi! :)


2011. nov. 17. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nap mint nap szoktam online oldalakon hirdetni elektronikai terméket. és előfordul, hogy véletlenül nem törlöm le. Ma is felhívtak egy 4 hónapos hirdetés iránt, amit már 1000 éve eladtam. nem nagy szám..


ha olyan tökéletes a kapcsolatotok, egyszerűen kérdezd meg.


én 100% biztos vagyok benne, hogy ez puszta véletlen. Vagy csak nem volt ideje, lassú volt a net, stb.


Viszont ha te gyanakodsz, és kamuprofilt csinálsz, gondolkodj el azon, hogy tényleg minden rendben van-e.

2011. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak úgy maradt. Mellesleg kérdezz rá, ne számonkérő stílusban. Lehet, hogy azonnal törölné magát.
2011. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyszerű! Hozd elő, hogy ismerkedtetek össze, és óvatosan terelj affelé, hogy ő még mindig fent van-e? Ennél nincs jobb, fontos a jó kommunikáció! Lehet csak elfelejtette törölni magát, a pasik nem törődnek néha ilyenekkel.
2011. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is arra tippelnék, hogy úgy felejtette. Kérdezz rá, hogy törölte-e már magát arról az oldalról. Persze azért ne így kezd :)

Ha azt mondja: nem, mert elfelejtette. Akkor oké.

Ha azt mondja: igen. Akkor lehetnél nyugtalan

2011. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem se gyanakodj,inkább higgadt stílusban tisztázd vele, hogy ez téged zavar.
2011. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet Ő nem annyira elégedett veled. Valahol megérdemled, mert zárkózott, de persze a testi adottságaitól vagy oda.
2011. nov. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Simán kérdezz rá. Én lány vagyok, miután összejöttem a barátommal, vagy egy hónapig egyedülálló volt kirakva még a kapcsolat státuszomnál a neten, mert azt is elfelejtettem, hogy ki van rakva valami...:D szóval, amíg nem tudsz semmit, ne csinálj hisztit, meg ne vedd a szívedre.
2011. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyszerűen kiderítheted a dolgot... Írj neki a kamu regisztrációdról... Ha belemegy a levelezgetésbe, ismerkedésbe, egy idő után elővezetheted Neki hogy de ugye biztosan nincs barátnőd? Mert soka csalódtam már...

A válasz lesz a döntő pillanat...


Persze ez nem egészen etikus, reménykedjünk benne, hogy még csak válaszolni sem fog, mert úgyfelejtette a regisztrációt és már be sem lépeget. Bár a legtöbb ilyen oldalon azt is láthatod hogy mikor lépett be utoljára, azért az sem lényegtelen szempont :D

2011. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem a magas erős félénk barátodnak nem volt igazi csaja.mivel társkeresőn kereset.életben nem tudott megnyilvánulni.és bizonytalan.van úgy hogy valaki többre vágyik mint ami van neki.nem tudom hány évesek vagytok?! de lényeg a lényegben.kérdez rá hogy fenn van e még a társkeresőn.mondjuk csak kíváncsiságból.mert ha hallgatsz ,akkor azt hiszi téged át lehet verni.és az első adandó csajjal titokban randizik majd.nos egy kis féltékenységből még nem lett baj.de azt a férjet,ilv feleséget könnyű megcsalni aki elhiszi hogy edzésen,vagy tárgyaláson van a másik fél.ezért minden gyanút meg kell beszélni.persze úgy hogy ne gondolja ,hogy te azt hiszed szoknyapecér!
2011. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

2. oka van: elfelejtette magát törölni

3. annyira mégse te vagy neki az ideális és amíg nem talál egy jobbat,addig elvan veled:S hát ha így áll, ez elég ocsmány:SSS

2011. nov. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!