Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szilveszterre valami benti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterre valami benti ötletek mit csinálhatnánk a barátommal?

Figyelt kérdés
Romantikusan kettesbe szeretnénk tölteni a szilvesztert. Valószínüleg közös vacsi, filmnézés bizti lesz, de milyen ötleteket tudnátok még mondani?:) (szex, ivás ezeket ne írjátok)
2010. dec. 29. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is így leszünk a párommal. Kettesben otthon. Én szívem szerint örülnék pl. ha társasjátékoznánk. :) Úgy mint a kapcsolatunk elején tettük. Unalmas az, hogy egyfolytában a tv-t bámuljuk, kéne valami, amit közösen csinálnánk! Csak nem tudom hol a társasjáték, valamilyet találni kéne...a másik meg az, hogy nem fog beleegyezni a párom. :((
2010. dec. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Közös takarítás.
2010. dec. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát...pl ffelelsz vagy merszezzetek itt kiderül hogy mennyire szeretiteke gymást mert ha valameitek nem merné megcsókolni a másikat akkor régen rossz.... egyépként a társasjáték jó ötlet vagy akasztófázzatok iesmi.. legyen kaja pia és amíg enm figyel addig gyertyákat vegyél elő gyujtsd meg.. meg ienekezt szokták szeretni a csajok...

és ezt ne csak szilveszterkor csináld meg hanem többször és mindig egyre töbször csináld meg...így egyre jobban fogjátok szeretni egymást!!!!!

2010. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pl szeretem a szilveszteri műsorokat, van amikor nagyon jókat válogatnak össze. Előtte/utána/közben viszont tényleg lehet kártyázni, társasozni. Ha viszont, valami pikánsabbra vágytok, de a társasjáték fíling meglegyen: Exxxtázis ;) Van még 2 napod beszerezni!
2010. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Мirkó ***** válasza:
Minek maradtok otthon ha nem tudtok magatokkal mit kezdeni? (Nem bántásból ne értsd félre, csak kérdem!)
2010. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!