Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatnánk egy péntek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnánk egy péntek este kettesben?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.

Mivel holnap jön le a párom nálunk, szeretnénk filmezni. De valamivel fel szeretném dobni ezt az estét, hogy ne legyen ugyanolyan mint a többi.

Tudnátok valami tippet adni, hogy mit csinálhatnánk itthon?

Szex téma az kilőve, mert piros napok vannak. (Ja és nem alszik nálam!)


2011. jan. 20. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha 18 évesen ilyen kérdést teszel fel, komolyan sajnállak...


Engedd el a fantáziád, improvizálj, vagy csak simán beszélgessetek, a téma majd adja magát...


Nem kell mindjárt sex, ha megvan, ha nincs, lehet mást is csinálni, de vannak akik szerint a piros napokon is lehet sexelni...

2011. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A beszélgetések azok mindig megvannak nálunk.

És nem kell leszólni a kérdésemért szerintem, mert csak valami pluszt szeretnék vinni az estébe, amit nem csinálunk pl. minden nap.

A piros napokon pedig nem szeretünk szeretkezni.

2011. jan. 20. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvasgassátok a gyakorikerdesek.hu-t.
2011. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi szoktunk játszani, ilyen kirakósat, meg rajzolok krix-kraxot és neki tovább kell rajzolni értelmessé. Nagyon sokat szoktunk nevetni. Szoktunk együtt főzni, gondolom az együtt fürdés akkor kizárt, de egymás masszírozása valami jó illatú cuccal az jó lehet.

szerintem jó játék a ˝mit eszel?˝ nem tudom pénztárcád mit enged, de az a lényege, hogy különböző kis falatokat adsz a szájába, gyümölcsöket például és neki meg kell mondani mi az. De ezt lehet kombinálni minden félével, de chili ne legyen.


Érezd jól magad!

2011. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!