Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom engedne a kényesztetésne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom engedne a kényesztetésnek? L/22

Figyelt kérdés
Barátom nagyon sokat és sokáig dolgozik (12 órázik) most éjjel ér haza. Arra gondoltam, hogy ilyet még úgy sem csináltam. Csinálok egy forró fürdőt, és ha hazaér megkérem had maszírozzam meg a lábát, majdpedig üljünk bele a kádba had kényesztessem őt illetve egymást. Ti belemennétek? Nem tudom mit szólna hozzá, tényleg nem csináltam még számára efféle meglepetést, pedig már vagy egy éve együtt vagyunk. köszi a válaszokat
2010. dec. 29. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó ötlet :)

Eltudom képzelni, hogy nem fogja értékelni, de több rá az esély, hogy igen :)

2010. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Azért az is megeshet, hogy 12 óra meló után inkább aludni szeretne.
2010. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ez nagyon nagyon jó:) én már csináltam ilyet. nem dolgozik a barátom, csak úgy megleptem vele:)
2010. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én hullafáradtan inkább egy női meztelen felsőtestet értékelnék jobban.
2010. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hagyd piheni én aludnék a helyében
2010. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó 5let, én tuti örülnék neki:)
2010. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szégyelld magad! Hogy csak egy év után jut eszedbe! :)

Szerintem jó volna, ha ő is tudna rá készülni, mert ha meglepetésként éri, akkor csak púp a hátára. De ez egyénfüggő, te ismered.

Ha a kényeztetést úgy gondolod, hogy mondjuk kézimunkázol neki a kádban, és nem vársz cserébe semmit (de szívesen elfogadsz), akkor egy angyal vagy! :)

2010. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
azért gondoltam ezt ki így, mert holnap szabadnapos lesz,szóval tovább aludhat :)
2010. dec. 29. 23:47
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor inkább regel csináljátok
2010. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Rainmaker ***** válasza:
Nagyon jó ötlet, én értékelném az esetek 90%-ában.:) A maradék 10% azért marad fenn, mert fáradtan morgós leszek... >.<
2010. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!