Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hozzámennétek feleségül? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzámennétek feleségül? Mit tennétek? Anyám engedné, apám ki van akadva. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szóval, arról van szó, hogy együtt vagyok egy 34 éves férfival, immáron 2,5 éve. Én 23 éves vagyok, de nem tudom, mit tegyek. Megkérte a kezem, nem tudtam neki mit mondani, alapból váratlanul is ért. Már együtt lakunk, amikor hozzáköltöztem volt egy kisebb hiszti is, apám soha nem díjazta, hogy vele vagyok együtt. Most amikor felhoztam neki a témát, totál ki van akadva. Én hozzámennék, csak így nagyon rosszul érzem magam, mert apám ennyire ellenzi. Meg félek, mi lenne ha elvenne, és megromlana köztünk minden, a korkülönbség végett is. De a legjobb barátnőm is, 20 éves volt amikor hozzáment a 31 éves barátjához, immáron 3 éve, és még mindig jól megvannak. Szóval, nem tudom mit csináljak. Ti hozzámennétek? Mit tennétek? Előre is köszönöm!
2011. júl. 29. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha kizárod a zavaró tényezőket(apukád), akkor hozzámennél? Mert ha igen, akkor TEDD AZT! egyszer élünk! ;) Ha szeretitek egymást, akkor miért ne? Apukád majd megbékél vele. Sok boldogságot! :)
2011. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mióta vagy vele együtt?

Mik a pozitív és negatív szokásai?

Mit nyernél és veszítenél, ha vele lennél?

A rühes érzelmi zsarolásokat ne vedd figyelmbe, mert apádra verek. Bocsi.

2011. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sok pozitív és sok negatív tulajdonsága van, inkább el sem kezdeném sorolni. De, gyereket nem akar, azzal kapcsolatban azt mondta, hogy esetleg rá lehetne beszélni. Most tegyük fel elvesz, és sehogy nem tudom rávenni egy babára(ha majd esetleg én is akarnék) akkor bebuktam. De persze, másért is tönkre mehet egy házasság. Én hozzámennék, csak azért van pár dolog, ami zavar. Mint ez, vagy a korkülönbséges téma. Lehet nekem nem lenne szerencsém, mint a barátnőmnek. Azért ettől tartok.
2011. júl. 29. 19:58
 4/14 anonim ***** válasza:
Még mi zavar benne?
2011. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Hozzá mennétek feleségül?"


Én személy szerint NEM MENNÉK FELESÉGÜL SENKIHEZ >.<


F/16

2011. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A korkülönbség téged zavar, vagy másokat( és ebből kifolyólag zavar)? Ha szeretnél babát egyszer csak akkor men j hozzá, hogy ezt megbeszéled vele előtte.
2011. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha már itt kérdezed ezt meg, akkor szerintem ne menj hozzá. ;)
2011. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az egy dolog,h megkérte a kezed. Gondolom nem másnap lenne a lagzi? A jegyesség még nem házasság. Nem kötelező utána egyből,sőt a szokásos 1 éven belül sem megtartani. Jegyességben addig lehettek ameddig szeretnétek. És ha tényleg úgy érzitek h ok minden akkor miért ne,és kitudja még az ellenkezője is megtörténhet! Ne feledd hiába mondod most,h minden frankó,2 év múlva lehet,h nem lesz az. És itt jön képbe a korkülönbség. Szerintem nyugodtan mondhatsz igent neki, a többit meg megbeszélitek! Én nagyon örülnék ha megkérné a kezemet a párom, mi is közel 2 és fél éve vagyunk együtt de csak 1 és fél év van köztünk.
2011. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem zavar engem, csak apámat. Hogy a körülöttem élőket zavarja-e, azt nem tudom. Csak annak, hogy van köztünk jó pár év, attól tartok hogy a későbbiekben lehet probléma.
2011. júl. 29. 20:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok 24, párom 35 és mi nagyon jól megvagyunk. Decemberben eljegyzett és bármikor hozzá mennék, már a babával próbálkozunk. Ilyen idős korban a 10-11 év korkülönbség nem számít, mi nagyon boldogok vagyunk már 2,4 éve, én hozzámennék, ne apukád döntse már el, hogy kivel vagy boldog, állj ki magadért és menj hozzá, sok boldogságot!!! :)))
2011. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!