Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy 30 éves címlap-álompasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30 éves címlap-álompasi társkeresőn nőt keres, azzal érdemes kapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés

Vagy ezek csak kú*ásra mennek? Minden ujjára találna mégis társkeresőzik? Megszívtam már macsó pasival, azért kérdezem......, de mégis ez a típus tetszik.


33/N


2010. dec. 30. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán meg kellene ismerned az EMBERT, és nem általánosítani.
2010. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg, nem olyan egyszerű egy őszinte, ténylegesen társkereső 30 éves férfi dolga sem, mint azt hinnéd. Még ha jól is néz ki.
2010. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod lehet, ha megismered. Nem vagy már tini, ki fogod szúrni ha csak arra kellesz neki.
2010. dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hát én írnék neki... egy találkozás nem a világ, nem veszíthetsz semmit:)

Sok siker;)

2010. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Még ha csak a szex-re mennének! Vigyázz, ezek közül sokan arra mennek, hogy kifosszák a gyanútlan nőket! Kavar veled pár hétig, majd pironkodva "kölcsön kér" egy jelentősebb összeget, majd nyom nélkül felszívódik!!! Ismerősőm így járta meg! Úgyhogy csak óvatosan!
2010. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szúrja ki. A 30-40 év közötti nők úgy behúzhatóak a csőbe (itt most az elváltakra és az alapból szinglikre gondolok), hogy csak na. Nem baj kedves 33N, legyen csak az ideálod a macsópasi, hátha 40 éves korodig még családod sem lesz. Amúgy megsúgom, hogy az általad feltett kérdésre aválasz: Nem! Nem érdemes, mivel csak a szexre hajtanak. Jól bevált dolog, mait a nők sosem fognak elkerülni.
2010. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Á engem lehúzni nem tud :)) nem állok úgy , nem ettől tartok inkább csak ráhúztam a jóhapsikra egy sapkát a régi sérelmek miatt (ex), és csőlátásom lett. Holnap ráírok mit lép..... igazából nincs sok veszítenivalóm csak a kis szivem :))
2010. dec. 30. 22:28
 8/10 A kérdező kommentje:
Az ember nem válogatja meg ki tetszik neki és ki nem. Jön és kész! Max azzal lehet variálni hogy kapcsolatot kezd e az ember a másikkal, vagy sem.
2010. dec. 30. 22:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez így igaz. De ha valakinek csak egy tulajdonság tetszik, akkor ott lehetnek gondok. Miért nehezíted meg a dolgod? Oké, ha neked a sportos férfiak tetszenek, akkro keress psortosat (vannak), csak kimobdottan a macsóságot szeretni olyasmi, mint a plázacicaságot.
2010. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A fénykép kamu volt egyébként.... webcamon lecsekkoltam a palit.. öööööö...:))))Ekkora hülyeséget, fals képet felrakni, minek? Ez hül*e

A macsó nálam kimerül annyiban, hogy szép arc, test, erős férfias kisugárzás, jóféle szex. Nem a belső tulajdonságokra értettem :)Bár valahogy tény hogy e típusnál nincs meg a normális kapcsolathoz a külső-belső összhang.

2011. jan. 1. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!