Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el édesanyámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el édesanyámnak ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok, a párom pedig 13évvel idősebb. Eddig titokban tartottuk a kapcsolatunkat (kis faluban élünk) és a szüleim sem tudtak róla. A találkákat mindig sikerült titokban lebonyolítani (viszonyunk lassan egy éve tart). Viszont elérkeztem arra pontra, hogy nagyon szeretném legalább anyukámnak elmondani a dolgot, mert nem tudok tovább előtte titkolózni. De félek tőle, mert sosem volt vele olyan kapcsolatom és elég konzervatív személyiség. Ezért is vártam eddig, hogy lássa, nem egy futó kalandról van szó.
2011. nov. 21. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Mégis hány éves vagy? Sokat számít, hogy 15 vagy 22...


Ha már nagykorú vagy, akkor nincs mitől félned, bár inkább úgy érzem, hogy 16-17 körül lehetsz. Ez esetben anyukád szerintem sem örülne (főleg ha konzervatív felfogású), de tényleg el kell neki mondanod. Egyszer úgyis kiderülne, jobb, ha tőled tudja meg.

Elhívhatnád a barátodat, bemutathatnád, viselkedjetek úgy, hogy látsszon, hogy komolyan gondoljátok és szeretitek egymást. Ha látja, hogy a partnered egyenrangú félként kezel, nem akar kihasználni (mondjuk ezt nehéz egy találkozásból leszűrni), akkor lehet hogy megenyhül.

De ha tényleg kiskorú vagy, el tudom képzelni, hogy ki lesz akadva. Nehéz ügy... De mondd el, ne titkold tovább. Lehet, hogy tök normálisan reagál. Legalább tudni fogod, hogy álltok, és ezen már nem kell stresszelni.

2011. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát szerintem sok minden múlik a korodon is.Nem tudom hány éves lehetsz, de nem mindegy, hogy 15-16 vagy 20 éves vagy.Nekem is ilyen anyukám(szerelem terén),de ha szeret(már pedig biztos szeret), akkor meg fog érteni. Szerintem a titkolózás rosszabb.
2011. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha 16 alatti vagy akkor semmiképpen nem kéne komoly kapcsolat,a 13 év korkülönbség pedig tizenévesen nagyon sok,hány éves vagy? áruld el csak utána tudok bármit mondani addig nehéz
2011. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy te és az illető, ez attól is függ mert ha te pl 13 a srác meg 26 akkor azonnal jelenteném fel pedofíliáért és kiskorú zaklatásáért pláne ha 18 alatt vagy
2011. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
20éves vagyok, és lehet kicsit éretlennek tűnik a kérdésem, csak már sokat rágódtam rajta. Nagyon sok szerepet játszik a dilemmámban az is, hogy anyukám személyesen is ismeri az illetőt, tegező viszonyban vannak (kicsi falu) és nem tudom, így hogyan állna hozzá. (persze ez valószinű csak az első találkozásnál lenne kényelmetlenség)
2011. nov. 22. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ha 20 vagy ő meg 33 mért volna baj mind a ketten felnőttek vagytok, és ha anyád jóban van vele mi a gáz
2011. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!