Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit vennétek a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit vennétek a pasitoknak a szülinapjára? Fiúk! Minek örülnétek a barátnőtöktől? Köszi.

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 02:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Annak örülnék ha lenne.
2010. dec. 31. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tőlem parfümöt kapott és egy nagy bombont. De parfümöt csak akkor ha tényleg tudod hogy tetszene neki az illat. Az én barátomnak nagyon bejött amit választottam, de én is csak azért vettem meg, mert ezt az illatot el tudtam képzelni rajta. teljesen az ő illata:) Bár vigyázz vele, mert most meg kicsit hiányzik a régi "eredeti" illata :)
2010. dec. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sztriptíznek. :D
2011. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
őszintén...? hogy egész nap a kedvesemmel legyek és hogy csak egymással törődjünk esetleg 1 kis kaja... :) Legalábbis én ennek örülnék :D
2011. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Мirkó ***** válasza:
jó kaja + jó szex :D ez a tuti nyerő :D am pl. én vmi jó bornak is tok örülni, vagy a múltkor láttam ilyen jeges feles poharat. Vagy könyv ha szeret olvasni meg ismered az ízlését vagy vmi sporteszköz ha sportol. Így ennyiből elég nehéz megmondani!
2011. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!