Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt mintha kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt mintha kevés lennék barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Olyan érzésem van mintha nem lennék neki jó meg biztos talál nálam jobbat. Meg biztos van valakije. Ezeket bebeszélem magamnak vagy csak nincs önbizalmam ?

17/F


2010. dec. 31. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Önértékelési problémáid vannak.Ennyi az oka.
2010. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg. Ezt a barátnődnek ne mondogasd, mert őrületbe fogok kergetni vele, és lehet a végén ki is ábrándul. Az én párom a kapcsolatunk elején folyton mondogatta nekem, hogy túl jó vagyok, ő nem érdemel meg, biztos szeretem-e stb stb...nagyon idegesített. Ma már nem mondja olyan sűrűn, de azért néha néha előfordul ma is. Régen kiborított vele. Nem hiába vagyok vele, szeretem.
2010. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad. Ne légy punci.
2011. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne mondogasd neki.

Én is egyébként egy ronda pasi vagyok de szép barátnőm van, mert elhitetem vele, hogy milyen jó arc vagyok, magabiztos próbálok lenni meg elhitetem vele, hogy nálam jobbat úgy sem talál. :)

Fontos, hogy jó szöveged legyen.

2011. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Nem merem elhinni, hogy szeret. :(
2011. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fülünyúl ***** válasza:

Az előttem szólók elég jól leírták az egyik okát és oldalát.


Lehet még benne az is ezen kívül, hogy félt hogy elveszít, valamint látja a mai fiatal lányokat, hogy divat havonta lecserélni a pasit. És mindegy milyen jellemű meg ilyesmi, csak legyen babaarcú hogy lehessen virítani meg mutogatni mint a bazárimajmot, valamint ami még ennél is fontosabb, és akkor akár ő maga lehet a jeti: legyen sok lóvéja.


Üdvözöllek a mai társadalomban és annak értékrendjében! :)

2011. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!