Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érzel mikor meghallgatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzel mikor meghallgatod ezt a számot? *-*

2010. dec. 31. 13:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy érzelgős tipus, de erről a számról mindig a volt barátom jut eszembe!! :( :)
2010. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
a youtube
2010. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Hogy gyönyörű vagyok
2010. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 szamóca. ***** válasza:
49%
nem akarok nagyon ünneprontó lenni... de... asrácnak kissé olyan hangja van mintha valaki szorongatná a tökeit..
2010. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
67%

WoW.hát ez egy szerelmes dal:) nagyon szép. .én személy szerint fájdalmat érzek most.Nem is tudom, nem is nevezhető fájdalomnak, most úgy gondolom, hogy annyira hiába van a mi kapcsolatunk. De még vele vagyok.Szakítani nem merek.Félek attól, hogy milyen lesz majd mikor rá vissza gondolok..Azonban vágyódok egy kicsit az önállóságra, a függetlenségre:( Ő sem szerelmes és én sem. Csak szeretjük egymást. És most meg a szilveszter is itt van.

Hát most én ezt leírtam, nem tudom, fiú vagy illetve lány..mennyire tudja egy kívűlálló ezt megérteni. De remélem más nincs így, nagyon hülye helyzet.

2010. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%

Előző: lehet, de attól még gyönyörű ez a szám :)


Amúgy nekem az élet értelme jut róla eszembe. Azon szoktam filózni, mikor meghallom.

2010. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
2010. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

"ó de szar"


Komolyan, ez volt az első gondolatom, de az igazat megvallva nem is számítottam másra.

2010. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
azt érzem,hogy hallok egy balekot aki normálisan énekelni sem tud,és eszembe jut az is,hogy mennyi idióta nő szereti az ilyen nyivákolos kaki zenéket.
2010. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 szamóca. ***** válasza:
49%

ha már szerelmeteskedünk...legalább férfi hanggal legyen

http://www.youtube.com/watch?v=Y4yun_Gx9dM

2010. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!