Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy meguntam a várakozást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy meguntam a várakozást?

Figyelt kérdés

sziasztok

az a helyzet hogy vagyok én(15/l), és van két srác. az egyik lassan több mint fél éve tetszik, szeretem nagyon. ő 17 éves. néha teljesen úgy érzem hogy ő is többet szeretne mint barátság, bár ez elég ritka. néhány hete viszont megismertem egy 15-16éves srácot akivel nagyon jól érzem magam, jóképű, megbízható, stb. amikor vele vagyok tök sokat nevetünk meg kacsintgat rám baromi jól érzem magam vele. viszont most annyira nem tudom mi van=/ létezik ilyen hogy egyszerre 2 srác tetszik? ez nagyon gáz? amikor az egyikkel vagyok olyanmintha a másikat verném át mikor a másikkal akkor fordítva...:S kérlek segítsetek mit tehetnék hogy ez az érzés elmúljon?

előre is köszi minden értelmes választ

15/l


2010. dec. 31. 17:46
 1/4 Rendesfiú/19 ***** válasza:
100%

Miért ne tetszhet egyszerre 2 fiú?:)

Nem szerelmes vagy beléjük, csak tetszenek.

Gondolom azt tudod, hogy melyiket akarod jobban.

A 17 évestől meg megkérdezhetnéd ,hogy mit akar tőled....

Ha az egyikbe majd szerelmes leszel, akkor elmúlik az az érzés:) és nem fog érdekelni a másik.

2010. dec. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Satanné ***** válasza:

Rendesfiú/19 én ezért a válaszodért imádlak :)

Amúgy igaz, más az hogy valaki tetszik, és más a szerelem.....eltudod dönteni, nem?

2011. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy kérdező?
2011. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

utolsónak:miért kérdezed?:) amugy budapesti vagyok

első 2: köszi a válaszokat:)

2011. jan. 5. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!