Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most a haveroméknál akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most a haveroméknál akart bevágódni? Nem értem ezt a lányt de ez nekem különös. Vélemény?

Figyelt kérdés
Van egy csaj 3 hónapja ismerem, elég jó haverom volt igaz nem sűrűn találkoztunk a suli miatt mostanság meg hideg is van. Na az a lényeg, hogy nem ismerte még a baráti körömet. Engem helyesnek tart járni akart velem de miután elutasítottam elfogadta, hogy akkor barátok vagyunk, sokat írt msn-en, nyomult stb. Majd felvette msn-re a haverjaimat akikkel szintén társalgott és képet kért tőlük. Nos haverjaim nagyon nem jöttek be neki, főleg az egyik srác akit kiszemelt magának gondolatban... Azóta a lány ha hiszitek ha nem hozzám se szól msn-en rám se ír már semmi... én nem akarok tőle semmit ugye ezt meg is mondtam neki de barátok lehettünk volna. Szerintetek ez a csaj tényleg csak be akart vágódni a baráti körömbe mert azt hitte valami macsó bandáról van szó és az összes haverom rám hasonlít? Ezzel nem magam akarom egózni, csak példa. Vélemény? Én azóta eléggé vissza taszítónak érzem...
2010. dec. 31. 18:03
 1/8 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Szerintem azért vette fel a haverjaidat, hogy minél többet tudjon meg rólad;)

Azt egy dolog, hogy beleegyezett a barátságba....legalábbis ezt mondta;)

De lehetséges, hogy valójában csak meg akarta tudni ,hogy mesélsz e róla a barátidnak meg ilyenek. Talán az egyik valami rosszat mondott neki a nevedben és ez miatt haragszik rád.

2010. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jaja nekem is ez jutott először eszembe. szerintem ez lehet a dologban
2010. dec. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, mert két olyan haveromról van szó, aki rólam sosem mondana semmi rosszat és ezt tudom. viszont a lány annyit megjegyzett neki hogy ronda vagy bocs...
2010. dec. 31. 18:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hamar túllépett rajtad, és tudja jól, hoygha ebből nem lehet több, akkor úgyis keresnie kell mást. Lehet hogy scak véletlen a te barátaid. Mármint ők jöttek be neki. Nem kell feltétlenül a "bandába bekapcsolódós" oldalt nézni. És ha már nem ír, nem keres téged, akkor nem hiszem hoyg a "rólad infó szerzés" lenne a fő oka, mert akkor még írna neked.
2010. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Ha rondának tartja őket ,akkor nem hinném ,hogy azért velük próbálkozott;)
2010. dec. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de nem tudtam hogy néznek ki... azért próbálkozott
2010. dec. 31. 19:07
 7/8 A kérdező kommentje:
tudta***
2010. dec. 31. 19:07
 8/8 A kérdező kommentje:
csak egy elképzelése volt, hogy nézhetnek ki esetleg helyesek és akkor nem tudom mit akart de gy utólag vissza gondolva nekem nagyon gyanús, h valami nem jóban sántikált
2010. dec. 31. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!