Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti szeretitek, ha egy lány kezdeményez? Mivel lehet nálatok jól "bevágódni"?

Figyelt kérdés
Főleg ha a fiú fiatalabb három évvel a lánytól? (L/24, F/21) Egy baráti kör tagjai és a srác egyelőre csak nővéreként tekint a lányra, de ugyanakkor be is jönne neki, mint nő? A fiú félénk vagy a csaj nem vette észre a jeleket? Lehet ebből valami?
2010. márc. 7. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet
2010. márc. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenki szereti azt, ha a másik kezdeményez! :D

Bevágódni mivel? Ez egyén függő.

2010. márc. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én szeretem ha a lány kezdeményez, azzal nincs semmi gond. ami levesz ugymond a lábamról az a szép mosoly és szép szemek
2010. márc. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alapjáraton nincs gond ha avval ha egy nő kezdeményez, de erre mind semmi szükség sem volna ha megmaradtak volna azok a jellegzetes utalások, jelek amik régen voltak... ma mindenki szemérmetlen és (speciel én) meg lehet bolondulni, összelehet zavarodni a sok spontán flörtölő nőtől akiknek nagy valószínűséggel van már párjuk!
2010. márc. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Letérdel, gatya le és a homloka a hasán csattog... érteni fogja a célzást.
2010. márc. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyerekek...2010-ben vagyunk, ma már nincs arra szabály hogy ki kezdeményez...Én speciel el bírom viselni ha egy lány kezdeményez:P

Gábor

2010. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

így van! ha mondjuk ő nem meri kimutatni az érzelmeit, vagy nem vett még úgy észre hogy szóbajöhetnél nála barátnőnek, akkor miért ne kezdeményezz te? inkább szenvednél? ez a baj sok lány inkább szenved s várja hogy a kiszemelt megszólítsa, ami lehet hogy a büdös életbe nem következik be ha észre sem vette...szerintem légy vele figyelmes meg kedves, bókolgass neki néha, meg célozgass lassan hogy többet érzel iránta! Hidd el, ha bejössz neki veszi majd a lapot:D


hajrá

2010. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!