Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÉGYSZI OLVAD EL! Mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÉGYSZI OLVAD EL! Mindenkinek a hozzászólása fontos! Ilyen problémában bárkinek a hozzászólása kincset érhet! Kaphatok választ?

Figyelt kérdés

Az az óriási problémám, hogy félek a lányoktól.Ezt nem is mondanám ennyire egyértelműen, mert merek/mernék én velük beszélgetni, csak nem találom velük valahogy az összhangot.

Nincs témám, ha van se tudunk sokáig beszélgetni XY dologról,a továbbhaladás pedig szóba sem jöhet.Most sikerült egy buliba összejönnöm egy lánnyal, régóta ismerem, meg szeretem meg minden.És ő is engem, de nem tudom meddig fog ez így tartani, hogy nem vagyok elég jófej.Én félek hogy elfogom veszíteni.De komolyan, én tudnék fejlődni, csak nem tudom hogy induljak el.:S

Segítene valaki?:(

Kibővítem még, ha szükség van rá.A szemét hozzászólásokból nem kérek.Ez az egész az életemre is kitágul, szóval nem vicc ez az egész...

14/F


2011. jan. 1. 20:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Én is ilyen problémákkal küzdök, és lassan már megőrülök egy jó kapcsolatért. 14/F
2011. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
81%

most engem le fognak pontozni.

majd később mész bulizni, iszol alkoholt sokkal jobban fog menni a csajozás, miután így felszedtél csajokat, az önbizalmad is megnő, ergo a hét minden napján lazábban fogsz állni a csajokhoz.

2011. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
mi az hogy nem vagy "jó fej" a saját kérdésedre feleltél legyél jó fej és figyelmes
2011. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Ne legyél zavarban, bármiről is kezdetek el beszélgetni. Gondolj arra, hogy egy számodra érdektelen osztálytárs nőddel beszélgetsz, máris el fog múlni a szorongásod. Beszélgethetsz zenéről, hobbyról, képzőművészetről, könyvekről, sportról,bármiről, de kérdezd meg először őt, hogy miről szeretne beszélgetni, és vedd fel azt a fonalat te is.
2011. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Amúgy jaja, tegnap volt bennem pia és minden sokkal jobban ment.Nem támolyogtam, csak a jó kedvet akartam magamból kihozni.Sikerült is, ezért jöttünk össze.De én nem ilyen vagyok élőbe.Amikor ma összefutottunk, gondoltam rá hogy iszok, hogy megint humoros legyek vele, de belegondoltam, hogy így ez nem normális kapcsolat...
2011. jan. 1. 20:58
 6/35 anonim ***** válasza:
érdeklődj a csaj magánélete iránt, kérd meg hogy meséljen magáról, vagy hogy hogy telt a napja, és ha hallasz vmit ami érdekel akkor kérdezgessed arról...vagy játszatok mersz vagy felelszt: jó játék főleg pároknak és ez egy jó alkalom arra hogy jobban megismerd...
2011. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Felesleges ezen izgulni ennyit! :)

Légy természetes! Ha összejött veled, az azért van mert si kedvel téged! Ennyi.


És hidd el, később te is rájössz majd, h ezen aztán felesleges volt ennyit paráznod. :)

18L


Bocsi, amúgy az utolsó mondatodban szerintem inkább azt akartad írni, h: "..életemre kihat, szóval..." nemde? :D

2011. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Hát igen most már abban a korban vagy amikor érdekelnek a lányok.Szerintem idővel tényleg alakulni fog ez, addig meg annyit javasolnék h próbálj hétköznapi dolgokról beszélni.Persze azt ne várd h minden lánnyal tudsz beszélgetni, mert azért nem csak akivel meg van a közös hang.Én ha nem tudok valakivel beszélni, és eljön az a kínos csend akkor pl. arról kezdek dumálni, h "na igen itt van ez a rész ami elvileg tök kínos h csend van de szerintem egyáltalán nem mert hát nem lehet egyfolytában beszélni blablabla..." :D szóval ami éppen eszedbe jut.Jönni fog az majd magától.

Remélem valamennyit tudtam segíteni

2011. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 böiler ***** válasza:

"Ez az egész az életemre is kitágul, szóval nem vicc ez az egész..."

Ez egyszerűen fantasztikus lett. :D


Na figyelj, segítek. Az a baj, hogy olyan vagy mint amilyen én voltam. Szóval teljesen megértem kíntól gyötrődő kicsiny lelkedet.


Szögezzük le, hogy sikerült a leányzót megkapnod. Oké, már csak meg kéne tartani, mint a Budai várat anno. Bár akkor szomorú következtetést kéne levonnunk... :D

Próbálj ellazulni. Most mondanám, hogy gombázzál be, de hosszútávon nem túl költséghatékony.

Ha görcsölsz ezen a dolgon, akkor egy ezrest raknék arra, hogy vége lesz a kapcsolatodnak. Ne fossál attól, hogy nem tart jó arcnak. Szerinted, ha nem tartana jó arcnak, akkor veled lenne? Röviden, és tömören, LÓF@SZT! (Ezt csak azért, mert mióta a TILOS rádióban hallottam azt a dalt, azóta káromkodok, szóval szüntessék be!!!)


Szerintem igaziból te nem a lányoktól félsz. Nincs önbecsülésed, semmibe nézed magad. Ezen változtass.


17/F

2011. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
És ehhez mit szóltok?Beszélgetek egy lánnyal MSN-en.Tök jól elvagyunk, megismerkedünk, és élőbe meg semmi nem marad!Ez csak nálam van így, vagy másnál is?:S
2011. jan. 1. 21:00
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!