Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj akit még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akit még soha nem láttam mert neten ismertem meg lent folytattom!?

Figyelt kérdés
És naon szeretem de viszont nagyon sokszor gondolok a sexxre és amikor ott van hogy menne egy másik lánnyal akkor rá gondolok arra a csajra de viszont nem tudok hozzá elmenni mert 13 vagyok szolnoki ő meg egri rossz egy helyzet és mit csináljak hadjam ott??
2011. jan. 2. 01:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
a sex mióta 2 x?
2011. jan. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudom képzelni, hogy úgy vagy szerelmes, hogy még nem is láttad... Igazából ez az előnye az internetes ismerkedésnek, hogy nem számítanak a külsőségek. A beszélgetések alatt megismered a személyiségét, és annyira szimpatikussá válik, hogy teljesen elvonatkoztatsz attól, hogy hogyan néz ki. És ha meglátod, és ha egyébként nem is az az igazi szépség, akkor is szépnek fogod látni attól, amit még belelátsz. És számodra széppé válik.
2011. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

milyen érdekes hogy a kérdésre tulajdonképpen senki nem fordított túl nagy figyelmet, mindenki csak egy dolgon akadt fent rögtön. nem k.va mindegy nektek akárhányévesen is szexel bárki. védekezzen hogy ne legyen gyereke amikor még ő is gyerek, aztán azt csinál amit akar vagy tud.


szerintem nem vagy igazán szerelmes abba a lányba. első kamaszkori fellángolások egyike. ilyenkor könnyen azt képzeli az ember bármiről hogy az szerelem mert kezdenek tombolni a hormonok.

2011. jan. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

De hogy a kérdésre is válaszoljak... :) Eger-Szolnok annyira nem nagy távolság. Ha ti érdemesnek érzitek, hogy energiát fektessetek bele, akkár hajrá. Ha nem működik, akkor azt úgy is látni fogjátok, és akkor nem próbálkoztok tovább.

Persze ilyen idős korban szerintem a szüleid engedélye sem árt hozzá, hogy 13 évesen hétvégenként utazgassál...

2011. jan. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat az utolsó különösen tetszik köszzi:)))
2011. jan. 2. 01:25
 16/20 A kérdező kommentje:
Hát igen ez a nagy helyzet hogy nincsenek szüleim se neki szal a tesóm meg nem hinném hogy elenged se őt az övé
2011. jan. 2. 01:28
 17/20 anonim ***** válasza:

Hajrá csávókám.

Értem amit mondasz. De a szexet idekeverni:D:D:D:D:D:D

utazgatni szép dolog. Te leszel az uriember, aki furikázik Egerbe. Kitartást.

2011. jan. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát kösz emberek de várom a valászokat még am meg mindenkié jó volt esküszöm!!!
2011. jan. 2. 01:52
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg 13 éves korban az Eger-Szolnok távolság igen nagy.
2011. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem csak 13 éves korban nagy távolság mondjuk egy Szolnok-Eger távolság, hanem később is az, ez nem kor, hanem pénztárca függő.
2011. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!