Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsoltok, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanker kérdése:

Mit tanácsoltok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

19F vagyok 2-3 éve vágyom komoly kapcsolatra velem korabeli csajokkal, de sose sikerült pedig sok lánnyal ismerkedtem, randiztam, és amikor úgy éreztem hogy sikerült, akkor minden megváltozott és vége. Most lehet keresni az okokat, de sztem nem bennem van a hiba, hanem a lányokkal van a gond, leginkább fejben. Legtöbbjük nem fogadott el, voltak akik levegőnek néztek, volt olyan aki pár hét után szó nélkül lapattant.

És az a szomorú, hogy ezek nem csinibabák voltak hanem tök átlagos lányok, akikből nem néztem volna ki.

Ha nem lesz változás, akkor elkeseredés miatt a 25-35 éves korosztály fog érdekelni, legalább ők normálisan gondolkoznak az életről.

Bár még nem adom fel, próbálkozom, de a türelmem véges.


2011. jan. 2. 06:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel! Legyél még pár évig türelmes, annyi idő alatt sokat érnek a lányok is. Tévedés, hogy hamrabb érnek... Főleg a mai gyerekek... Én 21 évesen randiztam először. Kapcsolat lett belőle. Miután vége lett, egyetlen egy lánnyal randiztam, azóta is vele vagyok. Tehát ne görcsölj, majd megtalálnak a normálisak is. Kitartást!


23/F

2011. jan. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Valszeg csúnya vagy. Változtass a külsődön, v ha nem tudsz, gazdag még lehetsz.
2011. jan. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19 évesen még fiatal vagy, az sem gond ha most áttérsz az idősebbekre. Legalább tapasztalatot szerzel a szexben, mert hogy ők nagyon értenek hozzá az biztos. 30 éves korosztályt nézd, vagy felette. Aztán amikor megunod, leszel majd huszon két-három-négy éves akkor majd visszatérsz a korodbeliekhez, és ha találsz egy nőt akibe szerelmes tudnál lenni, addigra a szexben is otthon leszel, mert megtanítanak az idősebbek, és meg tudod neki adni amire vágyik. Nem az lesz hogy bénázol, és esetleg emiatt mást fog keresni mert nem tudod rendesen kielégíteni.
2011. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!