Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok a 9 év korkülönbség egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a 9 év korkülönbség egy párkapcsolatban? 24/F - 15/L

Figyelt kérdés

Már elég régóta ismerjük egymást, néhány hónapja pedig napi több órát beszélünk (jórészt sajnos online), ezek alapján pedig úgy tűnik, hogy nagyon egy húron pendülünk. Ő 15 éves, de jóval érettebb koránál, abszolút talál a szó, mindenhez hozzá tud szólni, van közös téma rengeteg. Pár napja már nem volt visszaút: szerelmet vallottunk egymásnak (ezt azért már élőben), azóta pedig gyakorlatilag nem tudunk betelni egymással, minden jel arra mutat, hogy nem csak én szeretem őrülten őt, hanem ő is engem. Szó sincs arról, hogy "azért" lennék vele, semmit sem akarok elsietni.. A családok még nem tudnak semmiről, kicsit tartunk a véleményektől, de úgy döntöttünk, hogy nem állhat semmi közénk.


Mi a véleményetek, nagyon sok ez a 9 év ebben a korban?


2011. jan. 3. 04:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

A 9 év korkülönbség még nem is lenne olyan nagy baj, inkább ott a probléma, hogy a lány még csak 15 éves : GYEREK!!!


Hagyd békén, ennyi idős korban nem "szerelmeskedni" kell még neki, hanem tanulni, játszani...


Hozzád is jobban illene egy érettebb 20-22 éves lány, akinek már nincs a tojáshéj a fenekén.

2011. jan. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem elvileg most van egy 17 éves barátnőm.Nagyon jó az ágyban.Véleményem szerint mivel a törvény 14 felett nem bünteti ezért nagy baj nincs.Én is bevállalnék egy 15 évest de csakis szexre.Agyilag nem hiszem,hogy kijönnék vele.Eddig volt idősebb barátnőm most úgy gondoltam kipróbálom a pipihusit.Nagyon jól tettem úgy érzem.24/F
2011. jan. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

egyetértek a korkülönbség egyáltán nem sok,én ismerek olyanokat hogy 15-20 év korkülönbség van, de hát igen ö még csak 15

Meg kell probálni:)

2011. jan. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
9 év korkülöbség nem nagy. egy 25 és egy 34 éves között. vagy egy 40 és egy 49 éves között. de egy 15 és egy 24 éves között NAGY a korkülönbség.
2011. jan. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a 24-15 sem sok. Nem a kor a lényeg.
2011. jan. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

Nekem 4 évig működött egy ilyen kapcsolatom. 15-19-ig, 8,5 év volt közöttünk.

De... a mai eszemmel nem kezdenék bele, pont a "fiatalságom", a kamaszéveimet töltöttem el egy felnőttel, így később kellett átélnem azokat a személyiség-fejlődési ciklusokat, ami ennek a kornak a sajátossága. És ciki, hogy 19-20 évesen mentem bele a "fogjuk egymás kezét és együtt járunk", "kéthetes, csók és szexmentes románcok", stb világába. Nagyon gáááz...


A lány érdekében kattanj le róla, bármit is mond, bármit is éreztek... Tapasztalat. Muszáj szocializálódnia - a kortársai között!

2011. jan. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%

Ne hallgass a sok szűk látókörű emberre. Ja, tanulni mi? Az ilyen barmok már rég elfeledték, milyen volt anno 15 évesen. Mert minket akkor inkább(sok más, pl. sport, technika, filmek, számítógépes játékok mellett) a csajok foglalkoztattak, nem a tanulás. Ok, persze ott volt a tanulás is. De hova tanuljon már szerencsétlen, jobb képességűeknek 15 évesen legfeljebb napi fél óra elég, akinek meg napi 4 óránál is többet kell, az rossz iskolát választott, meg egyébként is a magolással hosszútávon nem megy semmire. Úgy bírom az ilyen begyöpösödött marhákat, a jókisfiú, jókislány akit 15 évesen nem érdekel más, csak a tanulás, és egyébként is mindig időben hazaér, 8-kor már alszik, stb. Hol él az ilyen, aki szerint ez az ideál? A legnagyobb poén hogy osztálytalálkozón kiderült, pont azok a lány osztálytársaim lettek ilyenek, akik a legnagyobb HP-k voltak tizenévesen, most meg szidják a mai tizenéveseket, hogy nem csak a tanulással foglalkoznak...


Visszatérve a témára, mikor összejöttem barátnőmmel, ő 14 éves volt, én meg 20. Azóta 4 év telt el(18-24) és még mindig együtt vagyunk, még mindig boldogok, jövőre összeköltözünk. Akadály volt a korkülönbség vagy az ő fiatal kora? Volt a környezetünkben az elején néhány okostojás, aki megszólta a kapcsolatunkat? Természetesen. És most van ilyen? Nem tudok róla, ugyanazok az emberek legalábbis nem. Ami a szülőket illeti, anyja 1,5 hónap után tudatta vele, hogy már rég tudta, sőt tudni vélte akkorra is amikor még nem is. Apja kb. 3 hónap után tudta meg, na neki is volt az a "gyerek még, tanuljon" elve, amiben megerősítette az is, hogy a másik, idősebb lánya azóta is zárkózott, pedig egyetemista. De évekkel később apja is belenyugodott a dologba. A tanuláson károgóknak annyit üzenek még, hogy barátnőm vagy kitűnő volt, vagy 1-2 négyese volt, és néhány tantárgyból kiemelkedő.

2011. jan. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Igen, így nagyon sok.

Ha a lány már 20 lenne, te pedig 29, úgy semmi baj nem lenne a 9 évvel. De egy 15 éves lány még gyerek.


Az jó dolog, hogy semmit nem akarsz elsietni. De ha jól belegondolsz, tudnál mellette 2-3 évet várni magára a szexre, ha ő csak akkor érzi majd késznek rá magát?

Ha még fél év múlva sem akarna pettingelni veled, azt is elfogadnád?


Ha egy kis magadhoz való eszed van, hagyod ezt a kislányt felnőni, és éled a magad életét, keresve egy hozzád jobban illő (testileg-lelkileg érettebb), 19-20 év körüli lányt.

2011. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
szerintetek a 19l 25f között sok?köszi a választ
2011. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

@09:15 Nem lakunk egy városban, így leginkább a kortársai között lenne, nem szakadna ki a környezetéből vagy ilyesmi.


@10:00 Igen, kész vagyok akár ennyit is várni, ha kell.

2011. jan. 3. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!