Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik az osztályba de nem tudom hogy vajon őis bejön nekem. Hogyan tudhatnám meg? 12/f

Figyelt kérdés
Úgy szeretem amikor velem beszélget és velem foglalkozik. Szoktunk néha msn-ezni is és akkor olyan boldog vagyok. Csak nagyritkán találkozunk mert nem ér rá sose. Hova tudnám elhívni? vagy mivel hódítsam meg a szívét? kérlek adjatok tippeket
2011. jan. 3. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked nagyon tetszik, akkor Ő is bejön neked ez tuti.

Elmentek egy mekibe, v valami, és talán ebbe a korba még nem ciki megkérdezni h jártoke?!... :P

2011. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

veled egykorú vagyok. :)

Én ajándéknak örülnék :D :D plüssmaci, vagy ilyesmi :)

Meg sztem mozi vagy séta vagy ilyesmi.

2011. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
rendben akkor valami édes kis plüss dolgot veszek neki remélem ürülni fog :)
2011. jan. 4. 14:17
 4/12 anonim válasza:

Mindenféleképpen meg kell mondanod neki,különben minden hiába..

Aztán ennek a módja már egyszerűbb,nem kérdezheted meg h jártok-e?:D gáz..próbálj titokzatosan közeledni hozzá pl egy mozifilm közbe, hajrááá!

2011. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
matek szakkörön el mondtam neki hogy jó lenne ha a barátnőm lenne mert nagyon tudnám szeretni erre ő azt mondta, hogy még nagyon fiatal ehez és esetleg 8. vagy 7 év végén szeretne csak barátot. szerintetek várjak rá még több mint egy évet? :S
2011. jan. 5. 17:17
 6/12 anonim válasza:
ajajj..milyen csaj az ilyen?:D,egyébként szerintem nevárj csakhogyha nagyon nincsmás, különben nee!
2011. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
amúgy még azt is mondta hogy énis tetszek neki és adott egy puszit az arcomra. Szerintetek ezzel nem azt akarta sugalni hogy jó vagyok nála? :)
2011. jan. 5. 17:41
 8/12 anonim válasza:

de édeeeesssek vagytok:)

azt akarta sugallni dehát így hiába próbálkozz nála továbbra is ne érd be ennyivel

2011. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk! platina szabály.
2011. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

kérdéseket elkerülvén ismertetem 8 lépcsőjét a platina szabálynak.

1 Vonzalom

2 Alkudozás

3 Behódolás

4 Elönyök

5 Fordulópont

6 Purgatórium

7 Szembesítés,Konfontráció.

8. CSAPÁS

2011. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!