Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Egy 17 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egy 17 éves lány vagyok aki egy olyan osztályba jár ahol 24 lány veszi körül, mások szerint szép vagyok

Figyelt kérdés
mondjuk az ember mindig észreveszi magán a hibáit de nem ez a lényeg hanem hogy hiába járok szórakozo helyekre, meg ide oda barátnökkel valahogy nem talál rám a szerelem.igazán nem is tudom hogy hova menjek, nemis vagyok az a nagydumás csaj, mosolygok meg kedves vagyok mindenkivel tényleg nem szoktam lekoptani senkit akinek bejövök de valahogy mindig ugy járok h elkezdenek nekem udvarolni sajnos elhiszem nekik ( pl jaj ha ilyen barátnöm lenne, mint te akkor. , találkozzunk, szertnék veled lenni stb. ) és másnap a buli után senkisem keres, és én ilyenkor elszomorodom hogy mivan velem vagy mit kezdjek magamammal, hogy végre találjak valakit aki tényleg viszon szeret . Tudom h nem szégyen de egy kicsit rosszul élem meg azt hogy mindjárt 18 éves leszek és még egy kapcsolatom sem volt, mert ilyenkor már hiába vannak tökéletes szüleim meg legjobb barátnöm mégis annyira hiányérzetem van és magányos vagyok.
2011. jún. 29. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Küldj magadról képet és elárulom, vagy valóban szép vagy-e. Ha nem, akkor tudunk rajta változtatni.

Ha szép vagy, akkor ne izgulj...Nekem is számít a külső beismerem, de én a belsőt is figyelem. És ha találok egy szép, aranyos lányt, az örökre imádom és nem cserélem. De gondolom nem vagyok egyedül. Sokan vagyunk, ne add fel;)

2011. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is 18 voltam, mikor az első komoly kapcsolatomba "belekezdtem".

Előtte 14-15-16 évesen voltak ilyen 1 hetes/1 hónapos "járások", de azok még korántsem nevezhetők kapcsolatnak.

Szóval ne görcsölj ezen (tudom, könnyű mondani :) ), nem vagy lemaradva semmiről :).

Egyébként, ha másképpen nem megy (egyenlőre), próbálj közösségi oldalakon is ismerkedni.

Ott láthatsz képet az emberekről, emellett először picit meg is ismerhetitek egymást.

Persze mielőbbi személyes találka a jó, mert azért ott derül ki igazán, ki milyen.

Vagy próbálj először haverkodni a fiúkkal és alakits ki egy baráti kört, ahol sok fiú van.

Én majdnem minden barátomat a baráti köröm által ismertem meg, szóval ez is egy jó "módszer".

Hajrá :).

L/24

2011. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy tanács: Ha buliban pasizol, 1-2 hetesnél hosszabb kapcsolatra ne is számíts.
2011. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz? Általában az olyan lányok, mint te, nagyon sokat érnek, és ritkák. Nagyon nagy előny az, hogy 17 évesen nem azzal törődsz, hogy azokat a pasikat számold, akikkel már lefeküdtél mindenféle buliban, valamint nem azon izgulsz, hogy vajon most megjön-e, mert utoljára nem védekeztetek. Fel a fejjel, előbb utóbb felfigyel rád valaki, hisz sokan vagyunk akik épp egy ilyen lányt keresnek. Kitartás! :)
2011. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem járok buliba, csak ritkán, én is mindjárt 18 leszek, és semmi, pedig már randiztam, de eddig az aranyszabály amit megtanultam a csajozás során, hogy SOSE KEZDJEK OLYANNAL AKIRŐL NEM TUDOM BIZTOSAN, HOGY TETSZEM NEKI KÍVÜLRŐL (meg kell tudni az elején xd)!! Ha nincs vonzalom cseszhetem, és még nem vagyok elég alfa sem szal... De most változtattam a külsőmön kicsit a hajamon, meg megint elkezdtem gyúrni (au izomláz), és megtetszett egy 17 körüli lány a buszon akinek ismerem az egyik ismerősét, remélem TE VAGY AZ A LÁNY XD

f17

2011. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 B.angel ***** válasza:

Az, hogy a buliban ismerkedős kapcsolatokból nem lesz hosszútávú kapcsolat, nem feltétlenül igaz! Bár én ott, nem is ismerkedtem, legalábbis a szó szoros értelmében. Észrevett egy régi ... nem is ismerősöm, de a szüleink ismerték egymást, stb stb. egy suliba jártunk még általánosba és egyszer csak megszólított... azóta együtt vagyunk. :) De persze, azért nagy általánosságban, tényleg nem sok jó sülhet ki. De ezzel akkor nem is kell foglalkoznod, jobb is.

Az ismerkedés nekem is nehezen megy. A bulin kívül nem is nagyon tudok szóba állni ismeretlen fiúkkal, mégis úgy hozta a sors, hogy egy barátnőmön kívül az összes többi barátom fiú! És soha nem éreztem ennél többet irántuk, fordítva mondjuk nem mindig volt így, de általánosságban. Lehet, hogy a barátok között kéne keresgélned, vagy barátaid barátait megismerned, sosem lehet tudni, ho ltalál rád a szerelem. De még semmiről nem csúsztál le! Sportolj! Ott is jól lehet ismerkedni, ha van kedved hozzá.

2011. jún. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!