Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene vajon tennem? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene vajon tennem? Mi a jó megoldás?Van egy pasim aki tényleg tök kedves velem mindig meg mindent megtesz h boldog legyek,és minden reggel jön suliba és megvár a buszmegbe.

Figyelt kérdés
Ma reggel meg nem várt és suliba se jött.Fel se hívott h nem jön és szomorú voltam.Délután írt msnen h elaludt és h ne haragudjak.A sim kártyája meg tesójánál volt de nagyon szeret,hiányzok neki és holnap jön,de nem írtam neki vissza.Elvártam volna azt h legalább később de bejöjjön a suliba mert mindig azt mondta h miattam bejönne.Mérges vagyok rá és holnap azt akarom hogy most ő várjon hiába...azzal a különbséggel h én megyek suliba csak később.Mit tegyek?vagy bocsájtsak meg neki?
2009. jan. 27. 22:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
jézusóm, ha el aludt el aludt ennyi nem dől össze a világ, ne háborúz vele emiatt csak bocssás meg neki v talán h nem eset jól ezt meg említheted de csak ennyit
2009. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira gyerekes. Egyszer nem ment be mióta együtt vagytok, nem áll meg a világ! Örülj, hogy ilyen pitiáner dolog a legnagyobb gondod!:-) Ne puffogj és ne hisztizz, azt a pasik nem szeretik. Én nem követett el olyan nagyon rosszat. mindenkivel megesik, hogy elalszik!
2009. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze Hogy Bocsáss meg neki! Ha eddíg ment a b.megállóba de most becsúszott egy elalvás az ne megy nagy világ.Ha szeret és megbánta bocsáss meg neki!

Volt hogy esett az eső és vártam a b.nőmet a megállóba és tökig áztam de mikor beért suliba írt sms-t hogy apukája levitte suliba ne várjam :) . Mégsem haragudtam meg rá mert Imádom!Szóval ez kis baki ez megbocsájtható!Sztem

2009. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
De ha tényleg elaludt és utánna bocsánatot kért akkor most mi a baj??minek akarod vissza adni neki?!Ha neked rosszul esett neki is fog és nem mellesleg csak rontani fog a helyzeteteken.Nem vagytok házasok mindketten azt csináltok amit akartok ha nem megy el akkor nem ha nem szólsz hozzá akkor nem!
2009. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
de ha annyira szeret akkor jött volna suliba ahogy ő mindig is azt mondja hogy ha kell gyalog jön dr akkor is jön mert szeret.Hát nem jött be...hangember:SNa meg kitudja hogy tényleg elaludt e...mert akkor bejött volna.
2009. jan. 27. 22:16
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el én is szoktam olyanokat gondolni a b.nőmről hogy meg akar csalni mikor meséli hogy kergette a barátnőjének a barátját..meg elmegy oszt.találkozóra és én nem vagyok ott akkor félek hogy nem-e csal majd meg meg minden.De rájöttem hogy nem kell félnem mert Szeret nagyon!

Am. én is szoktam mondani hogy bemegyek hozzá a másik városba meg minden de nem tudok menni mert dolgaim vannak sajna :( .Nem kell ezért bepöccenned a barátodra!

2009. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! Ülj le a seggedre és örülj,hogy ilyen barátod van!Ne nyavalyogj,bocsánatot kért és mondta,hogy SZERET!Ez neked nem elég? -.- ugyan már...tudod mi itt a helyzet,ha ennyi fennakadsz,akkor TE nem érdemled meg Őt!
2009. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hmm...

Ő szeret, gürizik érted. Te meg megszoktad, és már el is várod tőle. Ráadásul meg még meg is akarod bosszulni. Már ne is haragudj, de elkényesztetett kis liba vagy, ráadásul papucsot akarsz csinálni a barátodból, ami viszont senkinek nem lesz jó...

Inkább te kérj bocsánatot tőle, hogy eddig nem írtál neki vissza.

2009. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
honnan kéne tudnom h igazat mond...nah meg én ha elalszok simán elmegyek a köv busszal ha nem is suliba de hozzá
2009. jan. 27. 22:26
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
kérdezz rá és ha hazudik észre fogod venni rajt ez biztos :) általában erről:gondolatai kalandoznak,nem a szemedbe néz,lehajtott fejjel beszél,bánatos,szomorú meg ilyenek
2009. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!