Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálom? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom? A párommal tnap megbeszéltük, h 2ig (hajnal) dolgozik, munka után jön értem! Reggel felkelünk, megcsinálja a fodrász a hajam, hazahoz a Kedvesem, és megyünk egy esküvőre!

Figyelt kérdés
Erre... az történt, hogy Ő nem végzett 2kor, csak 5kor! Nekem elfelejtett szólni, h későn végez! Sőt... hazament aludni! Az egész nap terve felborult! Én kerestem, semmi reakció! (Mert Ő otthon alszik) 10kor leléptem itthonról, fél 12kor, indulás előtt 2perccel hívott, h megyek??!! Kicsit kiakadtam, persze nem mentem! Az egész napot végigbőgtem!
2011. júl. 23. 15:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem jogosan reagáltad túl, de végülis neki is igaza volt részben. Legyetek egymással nagyon türelmesek. Fáradt volt, nem akart zavarni. De viszont felhívhatott volna, vagy legalább egy sms. Nem tartott volna sokból, de akkor te is megnyugszol, meg ő is.
2011. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 napietus ***** válasza:
80%
igazad van, a kedves párod tapintatlanabb már nem is lehetne. én a helyedben mondjuk nem bőgtem volna, hanem elmentem volna az esküvőre, az ilyen meg a jövőben b*sszon egyedül, majd megtudja, milyen keserves az...
2011. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
46%
Jócskán fejleszteni kéne az empátiás érzékedet!
2011. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
23%

5-ig dolgozott!! Ha akkor hív vagy SMS-t ír, akkor ő lett volna a paraszt, hogy felkelt. Vezetnie kell, aludt vagy 5-6 órát, nem kellene pattogni szerintem.

Nem értem, hogy lehetnek ennyire aberrált nők, tegnap is volt egy, amelyik pampogott, hogy a férje híradót néz skype helyett...

2011. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 napietus ***** válasza:
91%
csakegyuser, az más, az tleg 1 idióta volt, de itt egyeztetett programról van szó, és a kérdező egész napja borult emiatt. nem szabad mást ilyen kínos, kellemetlen helyzetbe hozni. ha még éjjel telefonál, akkor a kérdező átszervezhette volna úgy a napját, hogy jó legyen, de így már nem tudott mit tenni.
2011. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Kedves "csakegyuser"! Pont ez a problémám! Hogy fent voltam, 4től!!! Vártam!!! És meg is kérdeztem, hogy hol van! De azért kössz a jellemzést! Meg a választ is! Nem azért, mert hasznos volt, hanem csak úgy! :)
2011. júl. 23. 15:53
 7/26 anonim ***** válasza:
25%
meglátszik hogy csak csajok irtak eddig, már miért a srác lenne hibás most komolyan? sajnos 5ig kellett dolgoznia hogy legyen miböl eltartani titeket, szegény embernek jo hogy pihennie kell, ha meg hivogat éjszaka akkor ö a hibás mert képes felkelteni és ez kihatott volna a napos hangulatodra, ugyhogy szvsz te reagáltad túl, és örülj neki hogy a pasid legalább dolgozik valahol és nem otthon lébecol
2011. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
23%
Milyen r*hadék, hajnali 5-ig dolgozik, aztán még aludni is akar. Dobd ki, nem érdemel meg téged!
2011. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 napietus ***** válasza:
84%
nem mondta, hogy ő tertje el, és igen, az ember bosszús, ha hajnalban egy telefonnal felébresztik, de 1 sms-re nem ébred fel. meg még mindig jobb. a pasi megbízhatatlan és csak magával törődik.
2011. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 napietus ***** válasza:
70%
*tartja
2011. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!