Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság miért használják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendesfiú/19 kérdése:

Manapság miért használják leszólásként a nyálas kifejezést?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy félnek az emberek kifejezni az érzéseiket, mert attól tartanak, hogy nyálasnak nevezik majd őket. Szerintem nem rossz dolog, ha például egy nő érzékeny, de mégis annyian mondogatják ilyenkor, hogy "fúúúúúj...nyálas". Persze nem pont így, de ez a lényege. Vagy mielőtt kifejezné, amit érez, előtte hozzáteszi, hogy "nem akarom , hogy nyálasnak tartsanak,de....." . Most nem egy személyről beszélek, hanem úgy általánosságba. Miért gáz, és miért lenézni való, ha valaki érzéki? Szerintetek milyen egy nyálas nő, illetve fiú?

Hozzátenném; nem rám szokták mondani, csak érdekel a véleményetek...és persze a korotok, illetve nemetek is:D


2011. jan. 3. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
nőre még nem hallottam ezt a kifejezést hogy nyálas
2011. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
54%
hát az érzékeny és érzéki között van különbség;)szerintem a fiúk tényleg lehetnek nyálasak, például ha ismerek valakit régóta h milyen kemény, és nem mutatja ki az érzéseit és hirtelen kiönti a szívét és kesereg az életén az eléggé nyálas és szánalmas:D 14L
2011. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Érzéki helyett érzékenyt akartam írni:)
2011. jan. 3. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:

14L Te vagy az egyik példa arra, hogy mi fiúk miért nem merjük kifejezni sokszor az érzéseinket. Ha kemények vagyunk az a baj, ha érzékenyek, romantikusak akkor az nyálas, már nem tudja az ember hány felé szakadjon. :D


Amúgy én sem merem, mert ma már ezt gyengeségnek veszik. Nem azt jelenti, hogy keménynek próbálok tűnni, hanem csak egyszerűen olyan lapos vagyok így... :(

2011. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azért nem kellene a 2 végletnél leragadni, van a kemény és az érzékeny között is átmenet. nah meg mondjuk azzal nekem sincs semmi bajom ha érzékeny ha olyan a szitu de azért ne csöpögjön minden mondata, sms-e.. kinek mi jön be, de azért a lóna egyik oldalára sem kellene esni.

de lányokra én sem hallotta még h mondták volna.

2011. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pj0tr ***** válasza:

Az eredeti kérdésre a válasz az, hogy ezt a kifejezést mióta alkalmazzák az érzelmesség kifejezésére mindig is pejoratívan értették. Ez a lényege. Attól, hogy valaki "érzékeny" nem lesz automatikusan nyálas. Valóban nem kellene a két véglet között leragadni. Nem beszélve arról, hogy ez - legalábbis remélhetően - nem egy fix állapot. Helyzet, hangulat, beszélgető partner stb függő.

26f

2011. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!