Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Konkrét példákat kérnék arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrét példákat kérnék arra, Mit jelent az, hogy valaki Romantikus?

Figyelt kérdés
Ezerféleképpen mondják, romantikus alkat, rajong a romantikáért stb. De milyen konkrét megnyilvánulásokat jelent ez bármilyen helyzetben a hétköznapokban, miket szeret az ilyen (mondjuk férfi) ember?
2011. jan. 3. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Azt hogy olyankor egy férfi olyan mint egy gyengéd érzéki nő, bántható sebezhető olyan mint egy nő.....érzelgős túlzottan érzelgős olyan mint egy b*zi
2011. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Pl : viszel egy szál gazt néha az asszonynak
2011. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

elmenni egy hangulatos étterembe kettecskén , és ott enyelegni, vagy sétálni a dunaparton, nyaraltok tengerpartnál és megnézni a naplementét :P...

vagy bámulni a csillagokat.

én barátom valentin napra hozott annyi szál rózsát ahány hónapja együtt voltunk (akkor 14) és mindegyikre ragasztott egy sziv alaku cetlit egy szóval és összekellett raknom a mondatot ..és jól elrontotta mert nem volt értelmes a mondat és nem tudtam összerakni és ez idegesített :D...

amugy ez nekem már tulsok , ugyhogy megköszöntem , jaj de aranyos vagy de mondtam h inkább ilyet ne :D

2011. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

"Azt hogy olyankor egy férfi olyan mint egy gyengéd érzéki nő, bántható sebezhető olyan mint egy nő.....érzelgős túlzottan érzelgős olyan mint egy b*zi"


Te a tajgetoszról jössz vagy zacskóban élsz vagy mi a f*szom?


Nem is csodálkozok, hogy a Nök egyöntetüen gyökérnek titulálják be az összed Férfit, na meg azon sem, hogy tuti nem volt még csajod, de nem is lesz vagy csak a pofád jártatod.

2011. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 20:16-os te aztán marha okosnak és tapasztaltnak gondolod magad....közben meg szerintem csak egy h*lye kis kocka vagy...
2011. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Első válaszoló tényleg hülye... a romantikus ffi nem ezt jelenti, hanem hogy néha-néha meglepi a párját valami romantikus ajándékkal, vagy egy gyertyafényes fürdő/vacsora, ilyenek
2011. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

20:16


Arról beszélhetnénk, ki is a kocka....


Úgy gondolod, ha elviszem az asszonyt és megnézzük a naplementét egy üveg bor társaságában, összebújunk és egyszerüen szeretjük egymást, hogy az b*zis?

2011. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Istenem miért kell rögtön halálosan komolyan venni mindent amit az ember ír???? Nem lehet hülyeségként viccesen felfogni???
2011. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert olyan vicces közegbe írtad, Te humorzsák...
2011. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Olyan kis meghatóak és cukik vagytok...
2011. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!