Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál? Romantikus esti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál? Romantikus esti simogatás közben a páromnak mondom, hogy kicsim, szeretlek, mire a válasz, hogy majd elmúlik.

Figyelt kérdés

Kicsit meglepődök, várok.

5 perc mulva ismét bókolok, hogy Kicsim, nagyon csinos vagy, és szeretlek. Válasz: ez is elmúlik...

Mit tegyek???? Kétségbe vagyok esve kérlek SEGÍTSETEK!!!


2011. jan. 3. 21:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Vedd át te is a stílusát:


- Szeretlek

- Menj a pícsába

- Toszódj meg......... :)

2011. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Épp humoros kedvében volt vagy fene tudja, rossz napja volt és nem volt kedve romantikázni ezért flegmán reagált a dologra, ezt tőled kéne megtudni miért csinálta. Én poénnak vettem volna a dolgot.
2011. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
ezz nagyon nagy!!:D:D Milyen önbizalomhiány? Humornak hívják, jó arc lehet:D:D
2011. jan. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

ne aggódj,majd abba hagyja,mikor meghall valahonnan valami ütős szöveget,és akkor azzal fog idegelni téged!!:)ne láttasd magadon h zavar téged,engedd el a füled mellet nevess rajta,és ne mondogass neki szépeket,és majd utána szerintem ezt a "poént" elég 1x elsütni,mert utána már értékvesztettnek fog tűnni

a dolog!!:)

2011. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Szerintem is nagy arc a barátnőd. Ez a menj a pícsába dolog hatalmas!:D

Komolyra fordítva: ülj le vele és őszintén mond el neki, hogy rosszul esik neked a dumája. Lehet poén, lehet csak bunkózik, esetleg valami hiszti. Egyenesen kérdezd meg tőle mit akar ezzel elérni?

Volt olyan, hogy a pasim lemondott egy randit, mert közbejött neki valami, erre beszóltam, hogy semmi gond, majd jön a szeretőm és megadja, amire szükségem van, ha már ő nem ér rá. Kiakadt, erre én tovább folytattam az oltogatást. Végül persze bocsánatot kértem és jót nevettünk rajta. Azóta is előfordul ez a fajta poénkodás/ő is szórakozik velem/. Ebből azt akartam csak kihozni, hogy ha tudod mit miért mond, akkor azt már lehet kezelni, lereagálni. Az önbizalom hiány szerintem kilőve, hiszen ti jártok, az már alapból önbizalmat ad egy csajnak, ha van pasija.:)

2011. jan. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Hirtelen azt hittem, hogy rólam írsz, kedves Kérdező! Komolyan... mindig ugyanezt mondtam a barátomnak. :|:|:|

18L

2011. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 emlya ***** válasza:
Utolónak: És miért??? Nem szereted???
2011. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!