Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus lány hogy találhat magának párt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
neten,esetleg bulikba.velem már előfordult,hogy odajött egy lány,és megkérdezte hogy van e barátom,és hogy nem szeretem e a lányokat...szal lehet találni...
2009. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Leszbi társkeresőkön, leszbi buliban, leszbi társaságokban, egyesületekben. nyílván nem úgy mint a heterók, nem szemezhetsz csak úgy egy lánnyal a villamoson, hiszen kicsi az esély, hogy ő is az.
2009. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

2.hozzászólónak:Annyira nem kicsi az esélye:A nők 90%-ában van leszbikus hajlam:)

A kérdésre válaszolva:konkrét helyet nem tudok,de a társkereső portálok zöme foglalkozik leszbikusokkal,és melegekkel...pl:love.hu:)

2009. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
próbálkozz a www.pride.hu oldalon. Én is ott ismerkedtem meg a párommal:)
2009. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
Szinte bárhol.
2009. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
HA vannak meleg szórakozó helyek akkor biztosan van lezbikusoknak is.De szerintem ez elég elfogadott dolog és elég sokan is azok igy bátran ismerkedthetsz
2009. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

pl. www.love.hu

de bármelyik másik társkeresőn találhatsz.

2009. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen annyi jut eszembe, hogy járj meleg szórakozóhelyekre. Az a legkönnyebb.

Vagy a neten vannak ilyen társkeresők, regisztrálsz már aznap kapsz 10 üzit. Vagy pl vannak ilyen jellegű sorozatoknak klubjai az interneten fórumok stb. Remélem érted, mire gondolok. Ezekhez főleg leszbi csajok írnak, merthogy a sorozat is kb. róluk szól. És ott lehet ismerkedni.


Egyébként nekem is komoly problémám ez, mert én biszex vagyok. És általában mindig hetero lányokat találok magamnak... és fogalmam sincs, hogy közeledjek hozzájuk, hogy ne legyen ciki.

2009. jan. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha a nőkben 90%, hogy van leszbi hajlam akkor a pasikban 90% hogy van ratyi hajlam. És ez hülyeség.
2009. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

www.angyalkak.hu

Leszbikus és biszeszuális női társkereső,és közöségi portál!!!

2009. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!