Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus lányok! Milyen lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Milyen lány jön be nektek: a nőies vagy a tüsihajú fiús? Miért? Ti milyenek vagytok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 11:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
11%
Te aberrált betegelméjű vagy... Leszbikusnak lenni NEM MENŐ! Éljenek a normálisak, a heterók!
2009. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
Ha férfi lennék akkor egyértelműen a nőies jönne be. Arányos testalkatú csaj a barátom szerint. Neki minden pocikáját izgatom ha meglát bármiben.
2009. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Nőies, és én is nőie vagyok(bár nem leszbikus, de ha az lennék).
2009. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
én fius lány vagyok és nekem inkább a nöiessebbek:D.....lehet azért szeretek bele mindig egy heteroba:D ki tudtja már ebbe a világba h ki meleg és kinem:D mondjuk rajtam nagyon meg látszik h meleg vagyok:D fius ruhákba járok focizok lese tagadhatom h nem a lányokat szeretem:D:D:D
2009. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Inkább fiús vagyok, de a hajam hosszú, és a hozzám hasonló lányok jönnek be.
2009. júl. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
81%
ha már egyszer leszbikus vagyok akkor azért vagyok az mert a nőket szeretem. nem a fiús lányokat. szerintem...:)
2009. júl. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon fiús vagyok, meglátszik rajtam, hogy leszbikus vagyok. A heterok által kiépített sztereotípiák szerint nekem a lányos lányokat kellene szeretnem - ennek ellenére a hozzám hasonlóan fiúk lányokat kedvelem. De azért a csajos csajokat sem vetem meg>.<
2009. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem szeretem a fiús lányokat, de a túl nőies nőket sem. Inkább legyen benne valami vad, ami felkelti az érdeklődésemet.
2009. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a nőiesebbek mint amilyen pl Lindsey Lohan.Én fiús vagyok öltözködésben,viszont a hajam az hosszú szőke...nőies:).
2009. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Én lányos lány vagyok és a barátnőm sem fiús, csak mondjuk úgy, vagányabb, mint én. Tele van piercingekkel, stb. Én nem tudnék mondjuk egy cicababával járni, de egy fiús lánnyal sem.
2009. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!