Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már lefeküdhetek vele? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lefeküdhetek vele? Vagy még csak pettingeljünk? A dolgokat nem akarom elsiettetni, de elveszíteni sem akarom.

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, kialakulóban van egy kapcsolat egy 24 éves fiúval. 3hónapja ismerjük egymást, 4szer találkoztunk már(azért nem tudtunk többet találkozni,mert van egy kis távolság köztünk) De rendszeresen mindennap keres,sokat beszélgetünk.Eddig jól alakulnak a dolgok,udvarias,kedves velem,szimpatikus vagyok neki,ajándékot kaptam tőle stb... Most fogunk hétvégén találkozni megint.
2011. jan. 4. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha ezt 22 évesen nem tudod eldönteni, akkor szerintem valami probléma van... :S
2011. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont..ennyire lehetnél önálló és felnőtt, hogy ezt meg tudd ítélni saját kútfőből..
2011. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Sose értettem ezt,hogy miért is jó pettingelni 22 évesen. Én nem bírnám ki. Ha már az is van akkor feküdj csak le vele. 24/L
2011. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet velem van a baj,de én négy randi után még nem feküdnék le vele.Bár valószínűleg én maradi vagyok,mert 13-14 évesen nem éltem nemi életet,mint ezen az olalon sokan.
2011. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
én 17 vagyok, de ezen már nem nagyon gondolkodnék
2011. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem érzem hogy komoly kapcsolat lenne köztünk, addig én még pettingelni se pettingelek, főleg nem ha még csak randizgatunk. De embere válogatja tégy úgy ahogy neked jó!

23

2011. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!