Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdhetek az unokatestvérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdhetek az unokatestvéremmel?

Figyelt kérdés
Ha nem miért nem?
2011. aug. 2. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Felőlem.. Használjatok óvszert és kész.
2011. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem, mert:undorító,vérfertőzés,a törvény tiltja,utána hogyan fogsz együtt élni a tudattal?
2011. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha, "nem idén barnult vagy", akkor simán, az úgy is divat náluk...
2011. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem tiltja a törvény, házasodni is szabad.
2011. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha a Kedves Kérdező feltette a kérdést feltételezzük nagyon kívánhatja partnerét vagy netán már meg is történt az aktus. Igazából szerintem ha használnak óvszert és nem dicsekednek vele akkor simán mehet.
2011. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
HA vérrokonok vagytok akkor az majdnem olyan mint ha a tesóddal feküdnél le, amúgy semmi nem tiltja,de a gyereket beteg lehet,szóval védekezzetek
2011. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

Végül is az Erkölcsön kívül semmi nem tiltja! De az nagyon! Ne tedd!

1.)Mert undorító

2.) Mert, hogy fogsz ezentúl a szemébe nézni, meg a család szemébe, meg reggel a tükörbe?

3.) Mert gusztustalan

4.)Mert ha véletlenül terhes lesz...?

5. Mert visszataszító!

6.) Mert én és XVI. Benedek is ellenezzük!

2011. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, lefeküdhetsz vele, semmi nem tiltja, bár a szüleitek nem biztos, hogy örülnének neki. És gyereketek ne legyen, mert nagy a valószínűsége a fejlődési rendellenességeknek.

De szexelni szabad. Csak védekezzetek!

2011. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Na most le leszek húzva, de nagyon.

Jézusom, ennyi gusztustalan embert! Fúj! Nekem fura hogy ennyien nem irtóznak a gondolattól hogy egy egész közeli vérrokonnal lefeküdjön. Még a másodunokatesómmal sem feküdnék le, mert bennem van hogy a rokonom. Lehet hogy itt a felvilágosultak szemében prűd vagyok, de inkább legyek az, és legyenek erkölcseim mint hogy középkori párosodási elveket kövessek.

2011. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!