Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem élvezem a szexet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem a szexet? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
A barátommal többmint 2 éve vagyunk együtt, de még egyetlen egyszer sem élveztem magát az aktust.Az előjátékot igen , de az aktust egyáltalán nem.Nem kicsi a pénisze , kb 17 cm..és tudom hogy nemszabadna , de színészkedek, mert látom rajta, hogy ő mennyire élvezi, nemakarom lelombozni.Tudom , hogy nagyon sokat számít neki, hogy nekem jólegyen , eszméletlen figyelmes..és pont ezért félek, hogy nagyonnagyon megbántanám azzal ha elmondanám neki, hogy 2 év alatt még egyszersem élveztem magát a szexet...Azt olvastam valahol, hogy a nők nagyrésze ugyanígy van ezzel mint én.Ti is csak annyit éreztek, hogy ki-be-ki-be??? mert én semmi extrát..csikló orgazmusom van , de maga a szex unalmas..persze mindig előadtam eddig hogy hűdejó, közben meg sehol semmi:(általában eljátszom , hogy elmentem , de csak azért mert akkor látom a barátomon , hogy mennyire feldobja hogy kitudott elégíteni, és akkor hamarabb elmegy..magyarán azért csinálom , hogy minél előbb végelegyen a szexnek:( előtte még 2 emberrel feküdtem le, és velük sem élveztem. mi lehet a baj?normális , hogy semmi extrát nem érzek, hanem csak annyit élvezek az egészben , hogy a barátomon látom , hogy neki jó?
2011. jan. 5. 11:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Hát mondjuk ezt már az elején elrontottad. Egy normális kapcsolatban mindent meg lehet beszélni, de szerintem azt hagyd most már ki, hogy két év alatt semmi. Vagy ne hangsúlyozd. Egyébként nálunk nincs ilyen, én mindent élvezek, szerintem ritka nő vagyok ebből a szempontból. Nem biztos, hogy valaha is lesz hüvelyi orgazmusod, de ettől még élvezetes a szex azon része is. De mondjuk szerintem te már csomót görcsölsz is rajta, nem?
2011. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hiszed vagy sem én sem tudom élvezni a sexet. Ém már egy ideje azon gondolkozom, hogy felkeresek egy szakembert és tanácsot kérek tőle. Van egy olyan érzésem, hogy ez már lelki eredetű dolog. Valami meggeátok mindet abban, hogy felhőtlenül átadjam magam ennek az érzésnek. De ami a legrosszabb, hogy mára eljutottam arra szintre, hogy nem is kívánom a sex semmilyen formáját. Szeretem a párom, de erről nem szeretnék vele beszélni, mert ahogy te is mondtad, nagyon megbántanám! Így egymagam fogom orvosolni ezt a dolgot!
2011. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 modian ***** válasza:
0%

Nem semmi... Tényleg nem érzel semmit közben??? Nem vagy túl merev??? Sok a régi rossz tapasztalat és félsz???


A pároddal beszéld meg, az tuti, de mondhatod neki azt is, hogy az "utóbbi időben" volt csak ez, bár szerintem a srác jobban értékelné az őszinte szavakat.

Nem tudom, hogy milyen gyakran csináljátok, lehetne kicsit ritkábban(bár ez inkább működő szexuális életnél hatásos), meg mond a párodnak, hogy lassan csinálja, érzéssel. Te meg próbáld beleélni magad, érezd, hogy majd megőrül érted.

2011. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%

Mekkora ostoba vagy...

2 év??

Ebből már sehogy sem tudsz jól kijönni.

2011. jan. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
hát az utóbbi 2 hónapban sokat görcsölök rajta igen..mert elégszar, hogy ilyen bénán vagyok összerakva :( nemigen merem neki elmondani...az elején még vártam , hogy hátha...majd ha jobban kötődök hozzá akkor majd talán..kb 7 hónap együttlét után éreztem hogy iszonyat szerelmes vagyok belé, és hogy kötődöm is hozzá, és ez a mai napig így van.Nagyon nagyon szeretem , de egyszerűen nem..nemjó nekem , ezért nem is nagyon várom a szexet..de soha nemmondtam még neki nemet..nem az a típus vagyok akinek minden este fáj a feje..
2011. jan. 5. 11:42
 6/18 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélned kell a barátoddal. Talán azt vesd fel, hogy az utóbbi időben történt változás. Esetleg próbálkozhattok a ritkább aktussal, vagy a nagyon elnyújtott előjátékkal. Illetve ha van rá időtök egy hosszabb ráhangolódással - pl. masszázs, gyertyafényes vacsora ...
2011. jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nagyon furák az ilyen problémák. Majdnem 1 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Szexuális életünk első kb 4 hónapjában nem volt hüvelyi orgazmusa, de elmondta, megbeszéltük és próbálkoztunk más pózokkal, helyzetekkel és azóta már sikerült így is elélveznie. Sose értettem, hogy miért nem lehet őszintén megbeszélni a dolgokat egy kapcsolatban.

Sajnálom de szerintem is ebből már csak komoly taktikázás árán tudsz jól kijönni, ha tudsz.

2011. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

figy..az tény, hogy a nőknek sosem lesz olyan jó maga az aktus mint a férfiaknak. A nőnek is lehet orgazmusa, és élvezheti is, de az orgazmus ilyen téren a nőknél sokkalsokkal ritkább. barátnődnek hányszor van?:))))hehh.


Amúgy szerintem nagyon sok pasi meglepődne , ha a barátnője őszinte lenne. Szerintem a nők 60-70 % a színleli a hüvelyi orgazmust. Meglehet magyarázni nekem , hogy ez nemígyvan , max nemhiszem el . Mert igenis nagyon kevés nő képes rá.Van akinek életében egyszersem volt ilyen úton orgazmusa, és nagy valószínűséggel énis ebbe a kategóriába tartozok..persze lehet, hogy egy másik pasival aki tényleg nagyon jó az ágyban , azzal sikerülne..de nemtudom...mindegy ezvan.

2011. jan. 5. 13:21
 9/18 A kérdező kommentje:
de nemis tudom hogylegyen orgazmusom ha nemis érzek az egész szex alatt semmit?!:D csak azt hogy ki be ki be döfköd valami..elég vicces így, de nekem kész szenvedés a szex xD
2011. jan. 5. 13:23
 10/18 A kérdező kommentje:
ja és nincs régi rossz tapasztalatom, tehát ezsem lehet az oka.Valamiért én ott csak simán érzéketlen vagyok.
2011. jan. 5. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!