Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem élvezem a szexet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem a szexet? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
A barátommal többmint 2 éve vagyunk együtt, de még egyetlen egyszer sem élveztem magát az aktust.Az előjátékot igen , de az aktust egyáltalán nem.Nem kicsi a pénisze , kb 17 cm..és tudom hogy nemszabadna , de színészkedek, mert látom rajta, hogy ő mennyire élvezi, nemakarom lelombozni.Tudom , hogy nagyon sokat számít neki, hogy nekem jólegyen , eszméletlen figyelmes..és pont ezért félek, hogy nagyonnagyon megbántanám azzal ha elmondanám neki, hogy 2 év alatt még egyszersem élveztem magát a szexet...Azt olvastam valahol, hogy a nők nagyrésze ugyanígy van ezzel mint én.Ti is csak annyit éreztek, hogy ki-be-ki-be??? mert én semmi extrát..csikló orgazmusom van , de maga a szex unalmas..persze mindig előadtam eddig hogy hűdejó, közben meg sehol semmi:(általában eljátszom , hogy elmentem , de csak azért mert akkor látom a barátomon , hogy mennyire feldobja hogy kitudott elégíteni, és akkor hamarabb elmegy..magyarán azért csinálom , hogy minél előbb végelegyen a szexnek:( előtte még 2 emberrel feküdtem le, és velük sem élveztem. mi lehet a baj?normális , hogy semmi extrát nem érzek, hanem csak annyit élvezek az egészben , hogy a barátomon látom , hogy neki jó?
2011. jan. 5. 11:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

de érdekes. nekem is csak akkor megy szex közben, ha a csiklómat is éri inger, ezzel próbálkoztatok már?


hozzátenném a témához, hogy az elmúlt években azt tapasztaltam a barátnőimen, pl. részegen, vagy így, vagy úgy, de a nagy részükből kibukott, hogy ők sem tudják igazán élvezni az aktust. van aki egyáltalán, van aki meg élvezi ugyan, de el nem élvez közben.

szerintem keress fel egy szakértőt, szerintem komoly lelki háttere is lehet a dolognak.

2011. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
csiklóorgazmusom az nekem is van , csak a szexet nem élvezem. Úgy élvezném ha közben ingerelné a csiklómat is, de azt nem mindig teszi..Nincs semmilyen lelki problémám, nem járnak máshol szex közben a gondolataim , nemvagyok depressziós,és semmi. Egyszerűen fennáll ez a helyzet, és nemtudom mi az oka.
2011. jan. 5. 13:35
 13/18 anonim ***** válasza:
akkor egyszerűen kérd meg, hogy a csiklóddal is foglalkozzon közben, mondd hogy mostanában érzékenyebb lett, meg ilyenek :) vagy foglalkozz vele te, az szokott a fiúknak tetszeni, akkor legalább biztos nem rontja el :)
2011. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ja igen, kegel gyakorlatokkal meg gésagolyóval is próbálkozhatnál, attól is érzékenyebb lesz a hüvelyed.

anyám mesélte, hogy neki 26 évesen volt először hüvelyi orgazmusa egy fél üveg napoleon vagy mi után, szóval nem kell kétségbe esni, ami késik, nem múlik.

2011. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
egyedül se megy hüvelyi úton?
2011. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
81%
persze nincs mindig hüvelyi orgazmusa a barátnőmnek. szám szerint kétszer volt eddig. tisztában vagyok vele, hogy a nőknél ez nagyon ritka, egyrészt mert olvastam róla, másrészt, és ezen van a hangsúly, mert elmondta a barátnőm. és ez a kulcs, hogy te ezt viszont 2 éve titkolod. amikor először elmondta ezt nekem, rosszul esett, de mivel elmagyarázta, hogy ettől függetlenül nagyon élvezi a szexet, és csikló orgazmusa ettől még lehet (el is ér mindig), megnyugtatott. Elmondta, hogy megtörténik ha megtörténik, de akkor sincs semmi ha nem. Így nem stresszeltünk rá, és valószínű ezért is sikerült
2011. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Próbáljátok meg a barátoddal elnyújtani az előjátékot, lehet, hogy nagyon feszült vagy. Egyébként a neten sokat lehet olvasni a "vaginizmusról". Nézz utána, hátha találsz valami hasznosat :)
2013. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én is 2 éve vagyok együtt a barátommal (22 éves vagyok most) és még 1-szer sem volt orgazmusom tőle aktus során. Nagyon szeretem, de szexuálisan nem vonzódom hozzá, vagy ha picit is felizgulok, akkor azonnal elélvez. Fogok menni szakemberhez, remélem segíteni fog.
2021. máj. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!