Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem merek odamenni csajokhoz, mert félek, hogy a környezetben levő fiúkból nagy felháborodást, esetleg verekedéshez vezető indulatot váltanék ki, nem beszélve arról hogy kiröhögnek ha beégek. Ezeket figyelembe véve érdemes így ismerkedni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet nagyon beégni ha van például valami közös témátok vagy valami más.Ne nézd őket, mert csak félre vezetnek.Add önmagad és ne vedd magadra mások véleményét.De ha így sem gondolod biztonságosnak a dolgot akkor próbálj meg nyugodtabb helyen beszélni vele, ahol csak ti ketten vagytok.
2011. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, olyan helyre hívd el, ahol nyugodtan beszélhettek, még az ő barátnői sincsenek ott, ez is nagyon fontos. Ha valaki megver amiatt mert felszedsz egy csajt, legyél rá büszke, de védd meg magad, az sem számít, ha vesztesen kerülsz ki a dologból, mert ez a férfiasság jele, hogy legalább kiálltál magadért.
2011. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát sztem elöbb azt kell megtudd,h valóban megér-e egy verekedést a lány.ahhoz elöbb meg kell ismerd.addig meg ne hallgass az elöttem lévőkre,hisz nem a saját bőrüket viszik a vásárra.nem tudom hány éves vagy,de én még 20 évesen sem mentem ölre egy nőért.nem éreztem azt h megér annyit.az sok mindent elárul a lányról ha azt akarja h verekedj érte.ne légy buta.azért kell verekedni,vagy akár ölni is,aki már bebizonyitotta neked,h ő a legfontosabb számodra,és számíthatsz rá mindenben.
2011. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!