Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus, meleg tinik hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus, meleg tinik hol ismerkednek? Net, meleg szórakozóhelyek, vagy teljesen hetero környezetben

Figyelt kérdés
Nektek hol jött össze az első kapcsolat?
2010. jún. 2. 18:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
A Marson
2010. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
gayromeo.com
2010. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
angyalkák.hu :)
2010. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
túlvilágonvégremeleglehetek pont hu
2010. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4%

[link]


Minél hamarabb.Sok sikert.

2010. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Apollo93 ***** válasza:
2%
Ha kicsit tájékozottabb lennél+még egy kis ész akkor tudnád, hogy olyan ,hogy meleg tini nincs. Az embert tini korban csak a kíváncsiság és a hormonok hajtják....ha majd 25 évesen is a fiúkat szereti akkor oké, meleg, de ezt így tini korban nem lehet kijelenteni.
2010. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Én biszex vok és már fél év egy meleg sráccal vok együtt de előtte voltak csajaim is. Nekünk nagyon nagy mákunk volt mert normál hetero környezetben jöttünk össze (persze 2 ember tud összesen róla), de ez úgy tudom elég ritka. Vannak ilyen oldalak mint a gayromeo meg a randi.gay.hu de én azokról nem hallottam túl sok jót :/ Vagy meleg szórakozóhelyek is jók ott úgy ismerkedsz mint egy normál helyen csak azok meg b@szott drágák.

17/F

2010. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

gayromeo az jó

gaypoint az szar

gayrandiparty az meg egy vicc...

2010. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

18:37!

Meleg tini nincs?

Hogy tudsz ilyen hülyeséget leírni? Ezek szerint én nem is létezem. Pedig hát valahogy csak írok most.

12 éves koromtól tudom, hogy meleg vagyok. Szóval a tinikorom jelentős részét így éltem le, szerintem ez már nem sokat fog változni.

2010. jún. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

tegnap 23:22!

A kérdésre mi a válaszod?

2010. jún. 3. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!