Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi zavarhatta? Miert nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi zavarhatta? Miert nem akar mar tobbet baratsagnal?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor ismertem meg a sracot, o megszerezte az msn cimemet, telefonszamomat. O irt ram msn-en, telefonon is o hivogatott, es elegge kimutatta, hogy tetszem neki. Ma talalkoztunk, es megcsokolt. Utana mondta, hogy neki nem kell most baratno.De azt is mondta, hogy nem akar kihasznalni, nem akarja, hogy jaras nelkul legyen koztunk valami.Nem tudom miert valtozott ilyen hamar meg. Szerintetek? Az szamithat, hogy bulin enyhen ki voltam festve es, hogy kivolt simitva a hajam. Ma bevolt kotvea hajam, es csak rimmellel volt kifestve a szemem. Lehet igy mar nem tetszettem neki? De akkor miert csokolt meg? en 16/L es 21/F
2011. jan. 6. 19:13
 1/3 anonim válasza:
Sztem semmi köze a külsőségekhez, festékkel meg festék nélkül is tetszel valakinek ha igazán tetszel neki.. amugy a pasinak sztem csak arra kellesz hogy ellegyen valakivel, de ne menj bele ilyenbe tartsd magad ennél többre !!!
2011. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Szerintem csak nem tetszel már neki:$:( Úgy értem belül nem:(
2011. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szijja szerintem a pasinak arra kellenel es azert mondta h nem akar jaras nelkul semmit maskepp mert monta volna,biztosan varta h azt mondod te abba is bele mensz,ha nem tetszenel maskepp is akk tenyleg mert csokolt meg?logikus h a pasinak arra kellenel ne foglalkozz sztem vele ,Minden jot:)
2012. ápr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!