Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha találkozótbeszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha találkozótbeszéltem meg egy sráccal miközben van még barátomxaz megcsalásnak számít? Csak beszélgettünk és 3 puszi volt.20/L

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 22:30
 1/8 nielindi ***** válasza:
attól függ. de mivel úgy írtad, h MÉG van barátod, ezért gondolom nem annyira haveri volt a találkozó. de ezt neked kell tudnod. h kitől mit akarsz. és fordított helyzetben, ha kiderülne a párodról ugyanez, akkor neked szarul esne-e.
2011. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Attól függ milyen célból találkozol vele:)

Gondolom nem zárod ki az esélyt ,hogy később össze jöjjetek.

2011. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát csak megadom az esélyt h új kapcsolatom legyen mert úgy érzem ez a mostani ellposodott és az érzelmek is kialudni látszanak:Scsak nem akarok egyedül maradni
2011. jan. 6. 23:00
 4/8 Rendesfiú/19 ***** válasza:

na és próbáltad már a jelenlegit feléleszteni?

De végül is ha nem az igazi, akivel most vagy, akkor nem is érdemes.

Viszont akivel találkozol, az tudja ,hogy barátod van, és nem zavarja....biztos őt akarod magadnak?:)

2011. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előbb szakíts, aztán keress mást, különben hűtlen vagy akkor is, ha kezet sem fogtál a pasijelölttel.
2011. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
beszélgetés nem megcsalás. szerintem legalábbis nincs abba semmi ha vki ismerkedik másik nemből emberekkel, persze h nem olyan céllal h megcsalja az aktuális párját. ez sztem nem gáz ha találkoztok és beszélgettek de tovább ne lépj amíg van pasid. nah meg sztem h a pasiddal folytatjátok-e v nem azt nem ettől a másik sráctól kellene függővé tenni.
2011. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az egy dolog, hogy nem számít megcsalásnak, de rohadt egy patkány dolog. ha van barátod akkor nem kell adni másnak egyetlen egy esélyt sem. ha másnak akarsz esélyt adni akkor meg nem kell barát. ilyen egyszerű. lehet, hogy egy normális gyerek, te meg szépen belegyalogolsz, hogy megcsalod. aztán egy szemét fa*sz lesz aki ugyanezt fogja csinálni a többi lánnyal. nem tudom felfogni, hogy miért nem lehet őszintének lenni egy kapcsolatban.
2011. jan. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)elfogok gondolkodni rajta.Egyébként a jelenlegi párom viselkedését nem bírom már elviselni az apukáját nem bírom és kezd már nagyonis hasonlítani a viselekdésük és ezzel kiírtja belőlem amit eddig éreztem:SVolt má rszó erről és akkor megbeszéltem vele de semmi változás és azt i smondtam h legyen vége de állítása szerint megpróbál változni
2011. jan. 7. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!