Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondhatnám meg neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám meg neki, hogy ez így nekem nem jó?

Figyelt kérdés

Egy kapcsolat elején vagyok. A barátom valahogy furán csókol... állandóan a nyelvével, kiveszi, beteszi (igen, hülye mondat, sajnálom, nem tudom jobban megfogalmazni) és amikor én elhúzódnék, neki még mindig félig nyitva a szája és újra bedugja a számba a nyelvét... ez kezd kínos lenni...

nem is merem elképzelni milyen hülyén nézhet ki xd

hogyan mondhatnám meg neki, hogy ez nekem igy nem jó? csupa nyál vagyok mire végre abbahagyja, és jön hogy hányjak tőle... nem vagyok szerelmes, de tetszik a srác, szeretném valahogy korrigálni ezt a problémát...

segítség :(

nem volt mégbarátom, és el se hiszem, hogy a csókolózás ilyen pocsék ... :(


2011. jan. 7. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
"Ez így nekem nem jó"
2011. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagd le a nyelvet
2011. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hm. kööszi a válaszokat, de azért várok valami jobb 5letete is :)
2011. jan. 7. 17:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokan nem tudnak jól csókolni, és általában ők akarnak irányítani. Ettől lesz sz@r. Vagy próbálj te "felülkerekedni", vagy hagyd ott a fenébe. Aki így csókol, az egy önző ember.
2011. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

légy te a domináns!

írányítsad.

amigz ha sokat smscoztok akkor egymásra rudtok hangolodni

2011. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előző páromnál én is így voltam. Én nem szóltam -természetemből fakad, hogy ritkán teszek valamit szóvá-, meg is bántam. Egyszer vezesd föl neki, hogy mi lenne, ha máshogy csinálnátok, és elmondod/mutatod, hogyan szeretnéd. :)
2011. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!