Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Hogy mondhatnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Hogy mondhatnám el neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit már 3 éve ismerek, és nagyon bejön, és amikor mondjuk a sulifolyosón összetalálkozunk, utánna még visszanézünk egymásra. Nem tudom, h nála ez azt jelenti-e, hogy esetleg én is bejövök neki. Suli után is szoktunk még dumálni pár órácskát, jól megvagyunk, röhögcsélünk, élvezzük egymás társaságát. Én megmondanám neki, hogy mit érzek, csak nem tudom, hogy hogy... Légyszi, segítsetek. (16/F)
2011. márc. 24. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Így:

"Hello ezt meg ezt érzem irántad!" Ne töketlenkedj légy férfi mond meg a frankot.

2011. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetérek az előttem szólóval. A lányok szeretik, hogyha egy férfi határozott, és megmondja az érzéseit. Hívd el valahova kettesben, ésha megfelelő az alkalom, márpedig érezni fogod, mikor az, mondd meg neki őszintén. Arra gondolj, lehet hogy ő is így érez, és akkor nyert ügyed van:) És lehetőleg ne várj vele sokat. Jártam úgy, hogy tetszett nagyon egy lány, de énsem mertem neki vagy 3 hétig megmondani a dolgot, és mire megmondtam, késő volt, összejött egy másik fiúval...Úgyh ha akarsz valamit, akkor hajrá:)

Ha meg nemet mondd, akkor se keseredj el, rengeteg lány van még, és ettől függetlenül a jó barátságotok ugyanúgy megmaradhat. Hajrá, és drukkolok!;)

2011. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D sokat segített
2011. márc. 24. 15:27
 4/7 A kérdező kommentje:
ám várom a többiek véleményét is, így talán jobban összeáll, hogy mit kéne tenni!
2011. márc. 24. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatba a férfi kell vállalja a nehezebb dolgokat, kedves kell legyen a csajhoz ha épp ordít mint a sakál mert havizik, ő kell asztalt foglaljon a randi előtt, ő kell fizesse a számlát, meg kell hallhassa a csajt ha az épp a halott kis kedvenc cicája miatt sír stb stb...szóval, amíg nem vagy elég bátor, hogy elmond mit érzel, addig nem is leszel képes jó pasi lenni. Nem akkor van a nagy gond amikor eléje állsz, hanem addig van baj amíg nem határozod le magadba, hogy én erre mind képes vagyok. SZEDD ÖSSZE MAGAD S MUTASD MEG, HOGY ÉRZÉKI PASI VAGY, S SZEREZD MEG A CSAJT MAGADNAK :)
2011. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 R3al ***** válasza:

Barátom, itt a válasz:


Suli után hívd el egy nyugis helyre, szokott módon dumáljatok, majd egy olyan pillanatban, amikor nem beszéltek, csak egymást nézitek, hajolj közelebb hozzá, nézz mélyen a szemébe, s próbáld megcsókolni... ha sikerül kész :) beérett munkád, ha nem, ami szerintem lehetetlen, akkor nézd a jó oldalát, most csalódj, ne később.


Így voltam egy csajjal, akivel bulin ismerkedtem meg, 3 hónap múlva próbálkoztam, bukta... volt barátja :|

2011. márc. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hú, kössz, ezek után már nem lehet baj... :D
2011. márc. 27. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!