Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közel 8 éves kapcsolatot hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 8 éves kapcsolatot hogy lehet kiheverni? Normális, ha még "zaklatott vagyok"?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok, a barátnőm 4 hónapja hagyott el.... Az okát igazából nem tudom, talán mert ő volt a legelső, és nem volt mindenben tapasztalatom, h. mit hogyan és merre meddig... Sok mindenben hibásnak érzem magam, és nem is hibáztatom... nagyon szép kapcsolat volt. Gondolom lényegtelen, de neki azóta már új barátja van, megtalálta a "zsánert", ha értitek...

Azóta nem láttam, nem találkoztam, nem is akarok vele beszélni, mert hazugságnak tartanám.

Normális, hogy időről-időre eszembe jut, hogy hol rontottam el? Normális, hogy azóta magam alatt vagyok, és nem vagyok boldog? Normális, hogy folyton fel-feljönnek a régi emlékek? Valahogy nem érzem, hogy önmagam lennék....

Hogy kéne újra megtalálnom a régi valómat? Enélkül más kapcsolatba sem tudok belemenni...


2011. jan. 7. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
érthető. érdekeset mondok, de olyan majdnem mintha egy ismerősöd meghalt volna. kivéve persze ha tartsátok a kapcsolatot, de ha nem, akkor igen. légy barátokkal, keress hobbit, edzz, bulizz.
2011. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érthető! Ez egy nagyon hosszú kapcsolat volt, nem lehet könnyű kiheverni, több idő kell hozzá.
2011. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 rush69 válasza:
Keress valami olyan elfoglaltságot, ami teljesen leköti az agyad! Elhiszem hogy nem akarsz újabb kapcsolatot még, meg is értem, én is jártam hasonló cipőben. Viszont jönni fog egy lány úgyis aki majd megtetszik és elkezd vele alakulni valami. Ha ez megvan, akkor napról-napra jobb lesz a helyzet, jobban fogod érezni magad és kis idővel készen fogsz állni egy új kapcsolatra. Kicsit több idővel meg már szerelmes is tudsz lenni a lányba ha úgy alakul. :D
2011. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindennek ára van..annak a nyolc évnek is amit együtt töltöttetek...:/ igazságtalannak tűnik....csak az velünk a baj h a rosszat egyből észrevesszük a jót meg nem becsüljük meg és élvezzük ki eléggé.... most várnod kell ez az egyetlen amit tehetsz...és h elfoglalod magad..
2011. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, sőt, azon se lepődj meg, ha 1 évig vagy még tovább eszedbe jut... 8 év nagy idő! És a "régi valódat" ne is akard megtalálni, inkább keresd az újat! Valóban, amíg nem távolodsz el eléggé az élménytől, amíg nem látod be, hogy mindketten hibásak voltatok, addig tényleg nem leszel képes új kapcsolatra. De ezt nem nagyon tudod siettetni, csak várni tudsz.
2011. jan. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, hát nem mondom hogy "normális" , de mi 9 hónapja szakítottunk és most úgy írok hogy szakad akönnyem, mert most i s bennem van a srác, akit azt hittem én vagyok a mindene ahogy őnekem, pedig nem, vagy a büszkeség baltázta el a dolgokat, végül is mindegy. Szóval vígasztalni akartalak de nekem is fáj az ex , de ku*vára. Van gyász időszak , ebben vagyunk, ennyi. Az idő majd rem segít!
2011. jan. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De miért ne lenne normális, kedves előző??? Valakit szerettél és elvesztetted. Akkor nem normális, hogy hosszú ideig tart feldolgoznod? A gyász nem normális? Akkor hogyan lenne ez a dolog "normálisan"? Szakítasz vkivel egy sokéves kapcsolatból és, mintha mi sem történt volna, megy minden tovább? Ez utóbbi nem lenne normális!!!
2011. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 cipőben járunk párkapcsolat terén, én most azt találtam ki magamnak , hogy munka miatt(rem felvesznek) el is költözök a lakhelyemről, és szépen felforgatom így vele az egész életemet. És ezzel , illetve munkával, új ismeretségekkel fogom kitölteni az űrt, illetve inkább kipróbálni magam új területeken. Őszintén mondom : alig várom hogy mozdulhassak végre. Egy ötlet miként tudsz esetleg te is továbblendülni az exen.
2011. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!