Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom lelkileg+érzelimeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom lelkileg+érzelimeg sokszor megbánt, ami nagyon fáj nekem. Nagyon csúnyákat is szokott mondani. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Én 25 éves vok (nő), ő 28. 5 éve élettársak vagyunk. Fizikailag még nem bántott meg, de lelkileg nagyon sokszor. Kiabál, idegbeteg, csúnyán beszél. Ha megakarom védeni magam, vagy kikérem magamnak, csak anyit mond, hogy ha nem tetszik vmi, akkor el lehet költözni! (én mentem oda hozzájuk lakni) Néha tiszta ideg a gyomrom, remeg, s ordítanék a sok fájdalomtól. Cselekszik ilyt egy férfi, ha szerelmes? Vagy már itt a vég?
2008. jan. 22. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Az öt év az tényleg szép idő. Mi már 7 éve vagyunk együtt, és én költöztem hozzájuk. De velem nem beszél így,mint veled. Szerintem kérdezz rá, hogy mi az oka, hogy kiabál, csúnyán beszél. Ha nem veled van baja, akkor mondd meg neki, hogy a feszültséget ne rajtad vezesse le, mert te nem tehetsz arról, hogy neki baja van. Inkább beszéljétek meg, hiszen ezért vagytok egy pár. Hosszú távon persze ez nem jó, mert lelkileg kikészíted magad. Akkor inkább lépj ki ebből a kapcsolatból. Remélem megoldódnak a dolgok. :)

2008. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg,egyszer tényleg költözz el!Én soha nem mennék vissza.Neked is azt tanácsolom,gondold végig:mi tart még mindig ott?Érdemes lelkileg összetörve élni?Még fiatal vagy,ne élj így,tudsz változtatni rajta!Az idő múlásával csak rosszabb lesz.Sok erőt kívánok a változtatáshoz!
2008. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
lehet, hogy csak feszült... próbálj meg vele nagyon kedves lenni pár napig, mindent a kedve szerint tenni... lehet, ha megpróbálnál vele beszélni, azt is kikérné magának. sztem az ilyen típussal csak végtelen türelemmel, tűréssel és odaadással lehet együttélni, meg hogy felül tudj emelkedni ezeken a sértéseken, nem kell komolyan venni ezeket, csak a pillanat hevében mondja. sztem úgyse fog megváltozni, nálam is az van, hogyha eldurran az agyam, akkor egy ideig elég nehéz visszahozni:D:S sok embert megbántok közbe, amikor ideges vagyok, olyanokat, akikért egyébként az életemet adnám
2008. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akit szeretünk azzal nem beszélünk csúnyán.igaz mindenkinek van rossz napja,de az nem ok rá.te azt írod,sokszor.ezek szerint mindig rossz napja van?nem hiszem...az ember néha megbántja a másikat egyéb ezer okból kifolyólag.de te ezt úgyis érzed hogy mikor miért beszél így.ha nem telálod az okát hogy miért,valószinű nincs is.ha pedig azt vágja a fejedhez hogy el lehet költözni,akkor nem nagyon szeret.akit én szeretek azt nem elzavarom,hanem magam mellett próbálom tartani.beszélni kéne vele erről.te érzed hogy szeret?mert he nem akkor baj van.lépned kell.neked!még mielött kikészülsz.ne hagyd hogy odáíg fajuljanak a dolgok,hogy rossz emlékként éljen benned ez az 5 év.remélem sikerül megoldani.ha találsz majd valakit,aki igazán szeretni és tisztelni fog,megérted miről beszélek.hidd el.én átéltem!!!
2008. jan. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Nálunk az van, hogy anyunak van egy élettársa (velünk lakik kiskorom óta), aki 12 éve ezt csinálja, velem s anyuval is nagyon csúnyán kiabál, meg mindennek lehord minket. Már teljesen elment az önbizalmam, meg ott tartok, hogy amíg itt lakok, addig nem is nagyon akarok barátot. Gondolj bele, hogy mi lesz, ha lesz gyereket is 1x, azt szeretnéd, hogy vele is így viselkedjen? Mert vele sem fog különben. Én biztos lépnék a barátodtól.

2008. jan. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

hát... több mint való szinű csak rajtad tölti ki a mérgét...

nem veled van a baja!

de azért nem rossz ötlet egy ideig szüneteltetni és elköltözni...

2008. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem változtass stratégiát, azzal együtt h egyetértek - egyszer tényleg mutasd meg h téged nem lehet zsarolni ilyenekkel hogy el is lehet költözni. Szóval pl. ahelyett, hogy kikérnéd magadnak, hogy megbánt, kérdezd meg tőle, mit érez, mi bántja, mi történt vele, szereted, aggódsz érte - vagyis koncentráljatok rá. Valahol biztos, hogy nem téged akar megbántani,és ha ezt tudod, akkor nem fogod már ennyire komolyan venni, bármit is vág a fejedhez. Ha érzed hogy elönt a méreg, számolj magadban, nyugodj le és jusson eszedbe, hogy igazából most lehet hogy ő szenved vmi miatt és segítségre van szüksége, és legyél te, aki segít, jobban fogod magad érezni ettől is. Ha ezek után sem változik a dolog, akkor tényleg lépned kell, mert még tényleg fiatal vagy!!
2008. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én tutira elköltöznék!!!!!!

Nem vagy te a kutyája, sem a tulajdona. Rajtad múlik meddig nyelsz még, de nem hiszem hogy egy ilyen patkány megér egy gyomorfekélyt!

2008. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez volt, bar en meg csak 3 eve vagyok egyutt a baratommal, es nem is laktunk egyutt... de amikor megelegeltem a bunkozasat,es mar nem is voltam ra kivancsi, foglalkoztam masokkal, es nem vele, milyen erdekes eszbe kapott...es mikor szakitasra kerult a sor, konyorgott, hogy ne hagyjam el, mert szeret, es megbant mindent... nem mondtam neki azonnal igent, ketelyek kozott hagytam, folyamatosan hivogatott es irta az uzeneteit... Azota megvaltozott.. Egy ilyen trauma, hogy elveszithetik azt akit szeretnek, megvaltoztathatjak oket egy kicsit. Elgondolkodik azon mit es hogyan mond, vagy ha elobb beszel mint gondolkozik, rogton elnezest ker. koltozz el, es ne is foglalkozzal vele. meglesz a gyumolcse, ha szerelmes.. de ne ugorj az elos szep szora a karjaiba.
2008. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Kérdezz rá,hogy mi baja van?!Mond meg neki hogy rosszul esik,fáj,ideges vagy amiért így viselkedik veled.De ha már azt mondja hogy ha nem tetszik lehet költözni akkor szerintem nem szeret már,csak megszokásból van veled!Ne éld le így az egész életedet,tök idegroncsoskodással!!!Nem éri meg!Találhatsz magadnak sokkal rendesebb pasit,hidd el.Ha nem áll le akkor szakíts vele.Ne tűrj.Meg szerintem te sem birod a végtelenségig tűrni hogy így bánik veled.A gyereketekkel is ilyen lesz akkor valóban pokol lesz az életed!Sok sikert!S fel a fejjel! IBI
2008. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!