Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miert van az, hogy szinte minden lany a penzre, gazdagsagra nez? Mert ha nincs autod, akkor mar nemis kellesz, van olyan lany, aki nem csak erre nez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 08:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én tipikus anyuci kedvence lány vagyok. Én is megkapom, amit csak kiejtek a számon, nagy ház, medence, minden kutyafäsza, puccos egyetemre írattak, meg minden. Mégis van egy olyan barátom, aki fiatalabb is nálam, szakmunkás suliba jár, 3 tesójával és az anyukájával él egy 2 szobás kis lakásban az isten háta mögött. Na és, akkor mi van? Senkinek sincs beleszólása abba, hogy én kit szeretek és miért szeretem. Azok a lányok, akik a pénzre mennek, a szememben iszonyatosan szánalmas és gyenge emberek.

Én már azt is ki merem jelenteni, hogy megundorodtam a pénztől, mert azt látom a szüleimen (főleg anyámon), hogy az egész életük a pénz körül forog. Azt hajtja, hogy nekem gazdag pasi kell, házzal, autóval, aki eltart majd, kinyalja a seggem. És lsd. mégis egy "utolsó kis parasztgyerekbe" vagyok szerelmes.

2011. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Így van, a legtöbb csajnak a pénz kell, ehhez jobb ha hozzászoksz(én is így tapasztaltam)Tök mind 1, bármilyen figyelmes, egyesek szerint "szeretni való" ember vagyok, ha nincs pénzem(illeve szüleim nem nyomnak pénzzel), nincs kocsim, akkor eláshatom magam!Egy szegényebb körből származó pasinak meg szerintem abszolút semmi esélye egy gazdag csajnál, ma meg lenne is, a gazdag csaj szülei beleszólnának a kapcsolatba.(lásd előző válaszoló)

Sőt, már-már a szegényebb csajnak is a gazdag pasi kell:D

De most mi, "szegények" nem tudunk mit csinálni, "megszoksz, vagy megszöksz"XD


Persze mindíg van kivétel(az más dolog, hogy én még egyel sem találkoztam:D)


18/F

2011. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

...illetve tudunk mit csinálni, meg kell gazdagodni.

Amúgy kicsit elgondolkodtató, hogy a "kis" 15-20 évesek legazdagozzák, leszegényezik egymást, de amúgy nem a pasi, vagy a csaj gazdag, hanem cska a szülei!! Lehet, hogy egy gazdag családból származó ember elszegényedik, de oylan is lehetséges, hogy egy szegény családból származó ember meggazdagodik.

2011. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Van párom 5 éve. Nincs autója, szülőkkel él, munkája van, de nem milliókat keres. Volánnal és BKV-val járunk, és magasról teszek rá, hogy mennyi a vagyona, nekem ő kell, nem a pénze...

21/L

2011. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én a családra szoktam mondani, hogy szegényen élnek, vagy gazdagon, nem konkrétan egy emberre. Pl. a mi családunk hiába gazdag (azáltal, hogy anyám talált magának egy gazdag pasit), én nem vagyok gazdag, nem is tartom magam annak, én úgy nőttem fel, hogy az udvarunkon (ami most egy park, kertitóval, medencével) nagypapám zöldségeket termesztett, gyümölcsfákat nevelt, én pedig kis taknyos koromban segítettem neki a műanyag kapámmal meg ásómmal, meg kergettem a csirkéket és kakasokat. Szóval elhihetitek, ilyen is létezik, mint én, hogy a "gazdagság" csak a külső, belül igenis "normális" ember vagyok. Arról nem tehetek, hogy egyelőre iskolába járok, és nem tudom még eltartani magam, anyámék pedig beleerőszakolták magukat ebbe az úri világba, a külsőségekbe, a látszatba (mert ők sem voltak mindig ilyenek), és nem hajlandóak vásárolni kínaiban, nem veszik meg az olcsóbbat... Én már közöltem velük párszor, hogy én köszönöm, ebből az életből nem kérek, hagyjanak engem békén, de addig, amíg ők tartanak el, el kell viselnem.

Az már más kérdés, hogy nem viselkedek úgy, ahogyan ők. Elviselni el lehet, hiába nem vágyom rá, de nem leszek olyan, mint ők.

2011. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mondhatnánk úgyis hogy énis a pénzre megyek.. de én úgy vagyok vele hogy mindent magamnak én akarok megszerezni nem egy pasi által..

nem érdekel hogy van-e autója, megtud-e hívni bárhova..

csak szeressen és becsüljön meg

2011. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ez a természetes. Mindenki a pénzre megy valamilyen szinten, hiszen abból tudsz élelmet venni, házat, abból tudod fizetni a vizet, a fűtést, a villanyt, logikus, hogy mindenki élni akar. Férfi is, nő is.

Csak az a baj, hogy a mai kislányok ezt úgy képzelik el, hogy szétteszik a lábukat, és élnek is. Fizetik cserébe nekik a rezsit, fedelet a fejük felé, luxuskocsit a kis picsäjuk alá, és meg is van oldva a megélhetési probléma.

Mondjuk én részben a pasikat is hibáztatom, amiért "hagyják" magukat.

2011. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

12:43-as vagyok

és mindezt 15 éves "szaros" fejjel írtam :))))

2011. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
koszi a tanacsokat,hasznosak
2011. jan. 9. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!