Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet azt feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt feldolgozni, hogy ha valakinek nem kellesz?

Figyelt kérdés
A barátaim mindig is óva intettek ettől a pasitól. Ők jobban tudták, mint én, hogy nem nekem való, és csak kihasznál. Végül ő maga is bevallotta, hogy csak a szex miatt volt velem, és soha nem szeretett igazán. Én hülye meg szeretem még mindig. Félek a szakítástól, félek attól, hogy magamra maradok. A magány a legfélelmetesebb dolgok egyike. Nappal még valahogy lekötöm magam, de este mindig elfog az a szorongató érzés a gyomromban, amitől nem tudok aludni. Pedig szakítani kell, az már világos. A barátnőim már mind férjhez mentek, én pedig még élném az életem, de nem egyedül. Jelen helyzetben se barátaim, se egy rendes párkapcsolatom nincs. Még egy rossz dolog, hogy szép kis hazugságok fognak majd rólam keringeni. Pedig én az az igazi "jókislány" vagyok. Az én szemszögemre senki sem lesz kíváncsi, pedig úgy kerek a történet. Hibázni hibáztam, beismerem. De egy nő, aki érzi, hogy nem szeretik, az persze, hogy gyanakvó lesz, és választ akar a kérdéseire. Én meg is kaptam. Úgy az arcomba vágta a választ, hogy csak úgy forogtam tőle. Mindent megtettem, amit csak tehettem. Mindenben igyekeztem a kedvében járni.. mindenben, de ő még arra se méltatott, hogy értékeljen. A bók, a romantika vagy gyengédség .. azt már azt se tudom mi az. Megtört lettem, de még mindig szeretem. Hogy lehet összerakni az életem romjait? Helyes az, hogy 26 éves létemre szeretnék élni, egy normális párkapcsolatot, és barátokat, akikkel eljárhatok bulizni? Ha megtalálnám az igazit, akkor szeretnék természetesen férjhez menni, és gyereket is. De hol van ez még, amikor sehol sem vagyok.
2011. aug. 3. 02:50
 1/10 anonim ***** válasza:
figyu én nem vagyok az hegyibeszélő típus,aki leír itt most 20-30 sort aztán gyökeresen megváltoztatom ez életed,és megszüntetem minden gondod annyira a lelkedre hassak,de ha haver kell nyugodtan írj privátot,én is egyedül vagyok.
2011. aug. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
meg tudlak érteni, én is olyan típus vagyok, aki nagyon ragaszkodik a párjához, egyszer az én barátom is eljátszotta velem, hogy már nem szeret... akkor úgy éreztem, egy világ dőlt össze bennem, de szerencsére újra találkozni kezdtünk, és minden a régi lett... de sajnos a te esetedben a fiú soha nem is szeretett, és szerintem már nem is fog. tudom, jelenleg úgy érzed, hogy már nincs is helyed a világban, nincs értelme élned, de gondolj bele abba, hogy van, akinek 1000x rosszabb élete van. van, aki az utcán én, és nem is garantált, hogy minden napra jut étel a gyomrába. tudom, így leírva nem lehet igazán átérezni, milyen rossz lehet azoknak az embereknek, akik ilyen körülmények között élnek, mert az átlagembernek természetesnek tűnik, hogy jól él, és csak az tudja, milyen rossz körülmények között élni, aki tényleg abban él. örülj, hogy van hol álomra hajtanod a fejed, van étel az asztalodon, nem vagy halálos beteg... túl rövid az élet, hogy folyton bánkódjunk és az után vágyakozzunk, ami sosem lehet a miénk. inkább annak kell örülni, ami van.
2011. aug. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 04:48


Köszönöm, ezt nagyon szépen leírtad. Igazad van, és én is erre szoktam gondolni, és hálát adni, hogy sokkal szerencsésebb helyzetben vagyok, mint akiket leírtál. Csak tudod, most szomorú és kétségbeesett vagyok. Jól esik ezért egy kis biztató szó, egy kis kedvesség, egy ölelés, stb., főleg, hogy kivagyok rá éhezve. Jelenleg próbálom összerakosgatni az életem széttört kis darabjait, de még nagyon friss a seb és mély a seb. Úgy érzem, hogy nőként kudarcot vallottam, és az érzés, hogy nem kellek annak, akit tiszta szívből szeretek még szinte felfoghatatlan és brutálisan kegyetlen érzés. Mintha vele együtt már senkinek nem kellenék.. vagy lehet már nekem nem kell más. Azt hiszem mindkettő. Sérült az önbizalmam, a büszkeségem, a női mivoltom, és nem utolsó sorban a szívem. Hidd el, én igyekszem, de úgy érzem beleroppanok a fájdalomba. Keresem a kiutat, de mégsem érzem magam jobban.

2011. aug. 3. 05:01
 4/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 03:07


Hidd el, már azzal is, hogy írtál nekem, sokat segítettél. Nagyon jól esett. Köszönöm!

2011. aug. 3. 05:03
 5/10 A kérdező kommentje:

hentes szakmával elég szépen fel lehet dolgozni.


Ha nem lennék ennyire letört, akkor valószínűleg lazán venném, és jót röhögnék a válaszodon, de sajnos most nem megy.

2011. aug. 3. 05:06
 6/10 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Hagytad magad kihasználni, ebből nem lehet mást, csak tanulni! Sokan egyszerűen nem hajlandók észrevenni a jeleket, pedig ha már az elejétől kezdve ilyen volt, akkor felébredhettél volna... Persze sejtem, te az a támaszkodó típus vagy, aki ráakaszkodik egy gazdatestre, mint egy pióca... mert tőle kapod meg amire vágysz éppen - legyen az szex, érzelem, szociális biztonságérzet ("van valakim" érzés). Aztán persze a másik félen múlik, hogy ezt a függést hogyan kezeli. A te esetedben a pali szépen kihasználta, szexuális eszköz voltál a számára. De végső soron te hagytad, hogy ez történjen. Most egyet tehetsz: el kell fogadnod, hogy te csak függöttél tőle, nem szeretted, csak az önös érdekeid kielégítése miatt voltál vele. Ha nem így lett volna, már otthagytad volna az első árulkodó jelnél...
2011. aug. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 motoros23 ***** válasza:

Szia,


átérzem hogy mit történik most veled.

Ha gondolod írj privátban és beszélgethetünk.

2011. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is átérzem ami most történik veled! Én is olyan ember vagyok aki iszonyatosan tud szeretni és ragaszkodni, sajnos nem tudom, hogy mit kéne most tenned mert ilyen helyzetben azt hiszem én nem tudnék cselekedni!

Nekem 2 éve van egy barátom és eleinte ő is ilyen volt egész kapcsolat a szexre ment de én nagyon szerelmes voltam belé nem tudom megmondani miért! Annyi árulkodó gyanús jel volt hogy ő össze fog törni mégis vele maradtam , mert tudtam hogy nekem ő kell! Rengetegszer darabokra szaggatta a szívem, de bíztam , hogy ő is fog egyszer szeretni. És képzeld el, annyira szerelmes most belém, mint én belé! Annyira szeret és ezt mindennap a tudtomra adja, velem akar élni örökre! És nem azt mondom, hogy maradj ezzel a sráccal , de lehet van még nektek jövőtök :) én is ezzel a barátommal először szakítottunk és pár hónap múlva megint neki vágtunk és azóta együtt vagyunk.

De bele gondolva nem éri meg szenvedni! Úgy tünik tudom, mintha magam ellen beszélnék de így van ha látod legapróbb jelét is hogy megbánt hagyd el! Magam sem tudom, hogy bírtam ki , csak a mérhetetlen vak szerelem miatt tartunk ott ahol most:)

2011. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel :)) nekem pár hete az forog a fejembe, hogy ott feküdt mellettem az a pasi akit én szeretek... de őt csak a külsőm fogta meg és más ember kell neki... ott feküdt összebujva aludtunk el majd amikor felébredtem azt láttam, hogy háttal van... rossz érzés volt... Nem tudom mit lehet tenni, hogy felejts :SS nekem szerencsére jókor jött egy utazás :)) pár nap és megyek nyaralni :) majd ott elfelejtem, remélem...
2011. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Smartguy86, piócának aligha tudnám magamat nevezni. Hiszed vagy sem, de nem akaszkodtam rá. Sosem voltam az a házsártos típus, lehet ez is a bajom. Tisztában vagyok vele, hogy a férfiaknak is meg kell adni a maguk függetlenségét. Egymás mellett kell élni, és nem egymásra csimpaszkodva. Én így gondolom... Nem vagyok egy világrondája sem, hiszen más pasik is érdeklődtek/nek utána. Csupán szerelmes lettem, és féltem elhagyni. Amikor szakítani akartam, akkor mindig édesen visszahízelegte magát, és amit egy külső szemlélődő azonnal észrevesz, azt egy szerelmes nő inkább eltűri (hiszen tudtam én is). Sosem akartam azért együtt lenni egy pasival, hogy elmondhassam, hogy legyen valakim. Szerelmre vágytam, és belé is szerettem. Ha szerelmesnek lenni egyet jelent piócának lenni, akkor legyen igazad.
2011. aug. 3. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!